توضیحات برند سانتوس

برند سانتوس از زیر مجموعه های برند ایرانی الماس قهوه است. شرکت الماس قهوه در سال ۱۳۹۵ شروع به فعالیت کرد. این برند تولیدات معروف و باکیفیتی دارد.

ما اطمینان داریم که شما پس از تست محصولات برشته کاری قهوه سانتوس تصدیق خواهید کرد تلاش ما را، برای آماده کردن بهترین قهوه تولید ایران در بازار داخلی برای شما، تمام سعی ما برای تولید و برآورده کردن نیاز مخاطبانمان به یک محصول برجسته و با کیفیت بوده است.

آگاهی و توجه شما به این نکات برای تیم جوان ما بسیار اهمیت دارد، ما تمام سعی خود را در شفاف سازی و آگاهی شما از روند تولید تا ارسال را به کار گرفته ایم.

منبع قهوه های ما از ویتنام، برزیل، کلمبیا، اندونزی، اوگاندا و اتیوپی بوده است که تمامی هویت، عطر،طعم و مزه ای که ما به دنبالش بوده ایم را به شما منتقل خواهد کرد.

قهوه چیست؟

قهوه دانه‌های خوراکی درختی است که عمدتا در مناطق گرمسیری مثل جنوب شرقی آسیا، اکثر مناطق قاره آفریقا، کشورهای واقع روی حط استوا و بخش هایی از آمریکای جنوبی کشت می شود. برند سانتوس از فروشندگان خوب و نسبتا جدید قهوه در ایران است.

ابتدای مسیر تاریخچه قهوه

برخلاف تصور عموم، این عرب ها بودند که قهوه را کشت و مصرف کردند. شهرت قهوه به این علت بود که پس از ظهور اسلام نوشیدنی های الکلی به کل حرام اعلام شد. مردمان مسلمان عرب هم قهوه را جایگزین نوشیدنی های الکلی که تا قبل از اسلام می نوشیدند کردند.

در اواسط قرن هفدهم قهوه از آسیا به قاره اروپا رفت و برای اولین بار در کشور انگلستان کشت شد. با توجه به این که قهوه برای رشد و نمو به آب و هوای گرمسیری و استوایی نیاز دارد انگلیسی ها نتوانستند قهوه را پرورش بدهند. آن ها پرورش چای را ادامه دادند و قهوه را از جنوب شرقی آسیا به کشورشان وارد می کردند.

برند سانتوس یکی از بهترین و خوش طعم ترین قهوه های ایران را تولید می کند.

شهرت قهوه کم کم در سراسر قاره اروپا پیچید. تا اواخر قرن هفدهم و اوایل قرن هجدهم میلادی نوشیدن قهوه به یک سنت رایج بدل شد. در ایران هم نوشیدن قهوه چند سالی بود که باب شده بود. مردم از قهوه برای تمرکز و هوشیاری بیشتر استفاده می کردند.

نمایش دادن همه 4 نتیجه