آموزش ها, دانستی ها

انواع چای | ۵ نوع از چای برای نوشیدن در طول روز

انواع چای

انواع چای | قرن هاست که در سراسر دنیا چای یک نوشیدنی محبوب است ، چه سبز ، چه سفید و چه سیاه. چای فواید زیادی برای سلامتی دارد. مملو از آنتی اکسیدان است ، می تواند انرژی شما را تقویت کرده و دور کمر را باریک نگه دارد.

 

پیشنهاد نویسنده: چای برای استرس

 

این راهنمای مفید به شما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنید که مصرف چای در طول روز با انرژی شما مطابقت دارد:

صبح زود چای سفید بنوشید

صبح اول ، چای سیاه یا سبز نوشیدنی ایده آل برای نوشیدن شما نیست. با چای سفید روش سبک تری را انتخاب کنید. این نوع چای آنقدر سنگین نیست و طعم سبک تری دارد که راحت تر روی معده و کام شما است. برای تقویت بیشتر کافئین از چای سفید ، به دنبال مارک با کیفیت بالاتر باشید و اطمینان حاصل کنید که از آب گرم در حال جوش (حدود ۲۰۰ درجه فارنهایت) استفاده کنید. دمای آب گرم ممکن است عطر و طعم لطیف چای سفید را به خطر بیندازد ، اما قطعاً شروع شما را در روز شروع می کند.

نیمه صبح چای سبز بنوشید | انواع چای

با پیشرفت صبح ، چای سبز یک انتخاب مناسب است. دلیل این امر این است که به شما کمک می کند تا سوخت و ساز بدن شما را بسوزاند تا کالری اضافی را در طول ناهار بسوزانید و درست قبل از وعده ظهر به مبارزه با افت انرژی کمک کند. از آنجا که عطر و طعم چای سبز می تواند بسیار قوی باشد ، مهم است که یاد بگیرید چگونه چای را متناسب با ذائقه شخصی خود تهیه کنید. اگر عطر و طعم قوی تری را ترجیح می دهید ، مطمئن شوید که چای را در آب گرم در حال جوش قرار دهید. اگر طعم لطیف تری بیشتر به ذائقه شما رسید ، چای را در آب داغ خیس کنید.

چای سبز

چای سبز

در هنگام ناهار چای سیاه بنوشید چای سیاه عاقلانه ترین تصمیم در طول ناهار است. زیرا به طور گسترده ای در رستوران ها موجود است و به شما در کاهش شیرینی یا چربی اضافی که ممکن است در غذای شما وجود داشته باشد کمک می کند. همچنین این نوع چای در غوطه ور شدن در دمای مختلف آب از مقاومت بیشتری برخوردار است. با کمی عسل شیرین ، چای سیاه یک نوشیدنی سالم نسبت به یک نوشابه شیرین است و از همه مهمتر به شما کمک می کند تا انرژی خود را حفظ کرده و از وقوع حادثه ظهر اواسط بعد از ظهر که نتیجه یک افزایش شکر تصفیه شده است جلوگیری کند.

انواع چای

انواع چای | اگر می خواهید از بوی بد دهان جلوگیری کنید ، عسل را کنار بگذارید. زیرا مشهور است که چای سیاه شیرین نشده رشد باکتری های پلاک ساز را در دهان شما کند می کند. بعد از ناهار چای Pu-erh بنوشید چای Pu-erh بی نظیر است. زیرا قبل از خشک شدن نهایی تحت فرآیند تخمیر خاصی قرار می گیرد. به همین دلیل شناخته شده است که به هضم غذا کمک می کند.

در چین ، به طور سنتی برای جلوگیری از افزایش وزن بعد از یک وعده غذایی بزرگ استفاده می شود. یکی دیگر از مزایای چای pu-erh این است که فقط مقدار متوسطی از کافئین در آن وجود دارد ، بنابراین به شما کمک می کند تا در چند ساعت گذشته کار بیدار بمانید ، اما شب ها بیدار نخواهید بود. 

انواع چای

به هدف من برسید! در اوایل شب چای اولانگ بنوشید نوشیدن چای اولانگ تصمیم خوبی بعد از شام است.زیرا اگرچه حاوی کافئین است ، اما به اندازه چای سبز یا سفید وجود ندارد. چای را در آب گرم و نه جوش قرار دهید تا مقدار کافئین نوشیدنی شما کاهش یابد. هنگام استفاده از برگ سست ، اطمینان حاصل کنید که مقدار کافئین را به حداقل می رسانید. بدون اینکه باعث ایجاد طعم در آن شود.

انواع چای

انواع چای

انواع چای | اگر می خواهید بعد از شام کافئین را به طور کامل قطع کنید ، یک چای گیاهی را انتخاب کنید. گزینه های گیاهی شامل زنجبیل ، بابونه ، یا رویبوس است. اینها می توانند بدون تقویت انرژی ناخواسته به آرامش اعصاب کمک کنند. صرف نظر از ترجیحات خود ، همیشه اطمینان حاصل کنید که چای را خیلی دیر شب نمی نوشید. زیرا در صورت مصرف خیلی نزدیک به زمان خواب ، توانایی نگه داشتن شما را دارد.

پیشنهاد کافیته به شما خوانندگان عزیز وبلاگ فروشگاه اینترنتی کافیته خرید محصولات زیر می باشد:

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *