متفرقه

به دنبال بهترین روش تهیه دم کردن قهوه هستید؟ (قسمت دوم)

بهترین روش تهیه دم کردن قهوه!

ده سال پیش شخصی از شما می پرسد که چگونه قهوه را دم می کنید و به نظر شما بهترین روش تهیه دم کردن قهوه چیست. خب در این صورت پاسخ شما قابل پیش بینی بود: اسپرسو، یا شاید یک آمریکانو، درست است؟ اما نه! بهترین روش تهیه دم کردن قهوه در انحصار هیچکس نیست و این دنیایی بی انتهاست!

امروزه با وجود همه روش های جدید و پیشرفته دم قهوه و ادعاهای زیاد افراد درمورد بهترین روش تهیه قهوه، ممکن است زمان سختی را داشته باشید تا فقط یک روش را انتخاب کنید. قطره سرد؟ فرنچ پرس؟ لاته؟ اسپرسو … ممکن است قسم بخورید که قهوه مورد نظر شما و روش شما بهترین روش تهیه قهوه است، اما مگر اینکه همه آن ها را امتحان کرده باشید، از کجا می دانید چه چیزی را از دست می دهید؟ آیا واقعا مطمئنید که بهترین قهوه را درست می کنید؟ با کافیته همراه باشید تا در این نوشته هیجان انگیز تمام روش های تهیه قهوه و همچنین بهترین روش تهیه قهوه را کاملا بررسی کنیم و درمورد مزایا و معایب آن ها بحث نماییم.

این راهنما شما را از طریق روشهای مختلف برای دم کشیدن قهوه، از حالت طبیعی تا عصر جدید ، راهنمایی کرده و (امیدوارم) شما را از دم کردن قهوه از هر لحاظ قابل تصور هیجان زده کند. بنابراین ادامه مطلب را بخوانید و آماده شوید – ما در پیگیری جام عالی به شما کمک خواهیم کرد.

سلب مسئولیت: ما فقط در این لیست قهوه واقعی را پوشش می دهیم – نه قهوه فوری. و مثل همیشه: مطمئن شوید که قبل از دم کردن، با دانه های قهوه شگفت انگیز شروع می کنید، نه قهوه های مانده!

۱۱. Kalita Wave؛ بهترین روش تهیه دم کردن قهوه؟! شاید!

مواد موج کالیتا

صرفه جویی

Kalita Wave Dripper دشمن سرسخت Hario V60 است – و به V60 سود خوبی می دهد. مانند V60 ، موج Kalita شامل یک سیستم چکه مخروطی شکل ساده است ، با این حال ، تخت تخت (در مقایسه با شکل مخروطی v60) به معنای زمان طولانی تر برای زندگی و فضای خطای کمتر است. این مورد در اینجا در زمین های خانه مورد علاقه شما است.

این به سرعت به یک قطره چکان خانگی مورد علاقه در بین مردم تبدیل می شود که دلیل خوبی دارد – تهیه یک طعم مزه عالی با Wave آسان است ، هر چند وقت یکبار ، و سازگاری هنگام انتخاب روش دم روزانه مهم است. در ادامه به این نتیجه می رسیم که آیا بهترین روش تهیه دم کردن قهوه هست یا خیر!

چه انتظار می رود؟

 1. زمان: یک فرآیند ۳ دقیقه ای ، با کمی اضافی (۳۰-۵۰ ثانیه) برای شکوفه ، به این معنی است که سریع است.
 2. نوع آسیاب مورد نیاز: آسیاب ریز، شبیه قوام نمک خوراکی.
 3. نوشیدن نتیجه: نتیجه یک قهوه با طعم تمیز و غنی است، شبیه به اکثر موارد که روی قطره چکان می ریزد.
 4. سطح مهارت مورد نیاز: طراحی این قطره چکان به این معنی است که حاشیه کمتری برای خطا وجود دارد، بنابراین بسیار ساده است. تسلط بر این قطره چکان همه در جریان مارپیچ آهسته است.
 5. بهترین گزینه برای شما: اگر در جریان قهوه هستید و چیزی کوچک می خواهید ، سبک است که به طور مداوم یک دم عالی ایجاد می کند (حتی در آن روزهایی که دم می کشید).
 6. برای شما خیلی بزرگ نیست: اگر می خواهید هنگام چکیدن بیشتر کنترل دم کرده خود را کنترل کنید. به جای آن Hario v60 را امتحان کنید.

طرفداران

 • یک دم نوش با کیفیت ایجاد می کند ، سریع
 • تمیز کردن فوق العاده آسان
 • بسیار بسیار مقرون به صرفه

مخالفان

 • از فیلترهای ویژه ای استفاده می کند که باید بصورت آنلاین سفارش داده شوند (مطمئن شوید که ابتدا تمام نمی شوید).

۱۲. ویتنامی Phin

فیلتر ویتنامی

صرفه جویی

قطره چکان ویتنامی (که به آن “Phin” نیز گفته می شود) یک قطره قطره چکان تک فنجانی است که دم کشیدن آن ۴-۵ دقیقه به طول می انجامد. به این معنی که این یک مشارکت کامل برای افراد قهوه ساز انفرادی است که ارزش ریختن سریع و آسان قهوه را در حین حرکت دارند.

برخلاف برخی از قطره چکان های فوق ، این روش دم کردن نیاز به مهارت یا سبک ریختن فانتزی ندارد. این تقریباً آسان است. فقط آب خود را بریزید و صبر کنید. چرا ما اینقدر قطره چکان ویتنامی را دوست داریم؟ چون ما قهوه یخ زده را دوست داریم. اگر عاشق قهوه یخ زده هستید ، این پسر بد به شما کمک می کند تا از بهترین های کسب و کار استفاده کنید.

چه انتظار می رود؟

 1. زمان: از ۵-۴ دقیقه و دم کرده شما آماده خواهد شد.
 2. نوع آسیاب مورد نیاز: کاملاً البته – مطبوعات فرانسه را فکر کنید اما با لمس دقیق تر.
 3. نوشیدنی نتیجه: منحصر به فرد – کمتر از اسپرسو گاز می گیرد ، اما از مطبوعات فرانسوی بسیار نرم و نرم است. هیچ فیلتر کاغذی به معنای عبور روغن از طریق دم کردن نیست ، دقیقاً مانند پرس فرانسه.
 4. سطح مهارت مورد نیاز: فقط کافی است مجموعه ای از دستورالعمل های ساده را دنبال کنید و در کمترین زمان بر آن تسلط پیدا می کنید – هیچ کجا به اندازه قطره چکان های دیگر درگیر نمی شود.
 5. بهترین گزینه برای شما: اگر می خواهید یک قطره چکان واحد داشته باشید که نیازی به تسلط بر آخرین فنون ریختن نداشته باشد. اگر طرفدار قهوه یخ زده ویتنامی هستید ، به یکی از این موارد احتیاج دارید.
 6. برای شما خیلی بزرگ نیست: از آنجا که این یک وسیله تک سرویس است ، دیوانه خواهید بود که آن را بعنوان قهوه ساز دفتری یا خانگی خود انتخاب کنید. (جایی که خانواده شما بیش از ۱-۲ متعصب قهوه را تشکیل می دهد)

طرفداران

 • تسلط آسان
 • مناسب برای قهوه یک نفره
 • سبک، قابل حمل و با دوام

مخالفان

 • هر بار فقط یک فنجان دم کنید
 • کمبود فیلتر کاغذ به این معنی است که در قسمت پایین فنجان خود کمی لجن خواهید یافت. (به خصوص اگر آسیاب شما خیلی ریز باشد)

۱۳. بهترین روش تهیه دم کردن قهوه: Melitta Ready Set Joe (پلاستیکی، مخروطی قابل حمل)

صرفه جویی

قطره چکان جو آماده Melitta راحت ترین گزینه در بازار است – مناسب برای متعصبان کمپ که هنوز عاشق یک فنجان جو مناسب هستند. ما این آبجوسازی را در اینجا ذکر کرده ایم زیرا نمایانگر بخش در حال رشد بازار قهوه است – قهوه سازهای قابل حمل و مسافرتی.

این یک مخروط پلاستیکی ساده چکنده است که قهوه را به صورت چشمک زن دم می کند. شما همان دم نوش با کیفیتی را نخواهید داشت که با سایر قطره چکان ها دریافت خواهید کرد ، با این حال ، برچسب قیمت و قابل حمل بودن آن به معنای محبوب بودن در بین مسافران و مسافران است.

از بهترین روش تهیه دم کردن قهوه چه انتظار می رود؟

 1. زمان: از ۴-۵ دقیقه و شما کافئین می خورید.
 2. نوع آسیاب مورد نیاز: ریز متوسط ​​بهترین کارایی را دارد.
 3. نوشیدن نتیجه: هیچ چیز شگفت انگیزی مانند قطره چکان پیشرفته تر وجود ندارد ، اما هنوز هم بهتر از قهوه کابوی است.
 4. سطح مهارت مورد نیاز: به هیچ وجه – به همان سادگی که می آیند.
 5. بهترین گزینه برای شما: اگر یک کمپین ، کوله پشتی یا شکارچی معامله هستید.
 6. برای شما خیلی بزرگ نیست: اگر طعم پاک یک قطره چکان پیشرفته را دوست دارید. این شما را تحت تأثیر قرار نخواهد داد.

طرفداران

 • ارزان – می توانید یکی را برای تغییر جیب انتخاب کنید (به معنای واقعی کلمه)
 • بسیار قابل حمل و سبک
 • تمیز کردن بسیار آسان است

مخالفان

از نظر قهوه دم کرده (پلاستیک آن) هیچ چیز شگفت انگیزی نیست

در هر دم فقط یک وعده درست می کند

۱۴. قطره چکان BeeHouse

قطره چکان زنبور عسل

صرفه جویی

Bee house یکی دیگر از تولیدکنندگان ژاپنی است که توجه زیادی را در دنیای قهوه به خود جلب می کند – احتمالاً به دلیل آسان بودن استفاده ، قطره قطره خوبی ایجاد می کند و از همه قطره چکان ها ترکیب تر. (به روش سرامیکی ساخته شده و در انواع مختلف موجود است)

لازم به ذکر است که منحنی یادگیری نسبت به Hario V60 یا موج کالیتا بخشنده تر است (با سرعت کمتری تخلیه می شود و هنوز هم با سنگ زنی کار می کند) به این معنی که یک راه عالی برای خیساندن پاها در دنیای ریختن قهوه است. برای شما یک دم عالی تضمین شده است ، حتی اگر شیر بخورید!

چه انتظار می رود؟

 1. زمان: هدف شما تولید دم ۳ تا ۳ و نیم دقیقه ای است.
 2. نوع آسیاب مورد نیاز: ریز متوسط ​​ایده آل است – کمی ریزتر از آسیاب قهوه قطره ای استاندارد (شبیه نمک خوراکی)
 3. نوشیدن نتیجه: یک قهوه مزه تمیز و شفاف خواهید داشت (مانند بیشتر قطره چکان ها) ، از آنجا که تخلیه کمی کندتر از روش های دیگر می توانید انتظار طعم بیشتری را داشته باشید – Stumptown آن را به عنوان یک شخصیت فنجان تمیز و شیرین توصیف می کند. “
 4. سطح مهارت مورد نیاز: تمرین شما را به خوبی انجام می دهد اما تسلط بر خانه زنبورعسل بسیار آسان تر از تسلط بر روش های دشوار تولید دمیدن است.
 5. بهترین گزینه برای شما: اگر عاشق یک قطره چکان زیبا هستید – به راحتی در هر سرعت آشپزخانه ای جا می گیرد.
 6. برای شما خیلی بزرگ نیست: اگر دوست دارید وسایل خود را به مسافرت ببرید. مواد سرامیکی البته برای مسافرت ایده آل نیست.

طرفداران

 • از فیلترهای استاندارد استفاده می کند به این معنی که اکثر فروشگاه های مواد غذایی آنها را ذخیره می کنند. (اگر اتفاقی افتاد)
 • ساخته شده از سرامیک که گرما را بیشتر از پلاستیک نگه می دارد.

مخالفان

 • سرامیک به راحتی شکسته می شود – مراقب باشید!

۱۵. قطره چکان باهوش؛ بهترین روش تهیه دم کردن قهوه!

مواد تشکیل دهنده قطره چکان زیرک

صرفه جویی

به نظر می رسد که فقط یک قطره قطره چکان دیگر وجود دارد (نه اینکه ریختن قطره چکان هیچ مشکلی ندارد) اما با بررسی دقیق تر متوجه می شوید که قطره چکان زیرک یک تلاقی است و روی آبجو بریزید. این کودک عشق فرنچ پرس و ریختن روی مخروط است. بهترین روش تهیه دم کردن قهوه!

چیزی که این شخص را از بقیه خانواده قطره چکان متمایز می کند دریچه کوچک باهوش آن است که تخلیه دم شما را در فنجان / ظرف شما متوقف می کند تا زمانی که آن را فعال کنید. چطور؟ همانطور که معمولاً فیلتر خود را اضافه می کنید ، زمین و h20 خود را اضافه کنید و بگذارید تا مدت زمان کم یا کمی بخواهد شیب دار باشد. وقتی آماده شد، آن را بالای فنجان خود قرار می دهید، که شیر را فعال می کند و شروع به تخلیه آن ماده خوب در لیوان می کند.

چرا؟ بنابراین می توانید کنترل بیشتری بر دم کرده خود داشته باشید ، به این معنی که می توانید آن را مطابق با سلیقه یا روحیه خود تنظیم کنید.

چه انتظاری می رود؟

 1. زمان: بستگی به روحیه شما دارد. ۳-۴ دقیقه حداقل است اما اگر اینگونه غلت بزنید بگذارید برای مدت بیشتری شیب دار باشد
 2. نوع آسیاب مورد نیاز: آسیاب متوسط ​​/ ریز ایده آل است ، اما از آنجا که زمان را کنترل می کنید، می توانید با این کار کمی بازی کنید.
 3. نوشیدن نتیجه: بعضی ها آن را دوست دارند و می گویند شما بهترین مطبوعات فرانسه را می گیرید و می چکانید (منهای اشکالات) و برخی از آن متنفر هستند و چیز خاصی نمی گویند. سلیقه هایی مانند قدیمی خوب برای ما دم می کشند
 4. سطح مهارت مورد نیاز: مراحل و زمان را دنبال کنید و در کمترین زمان به اصول آن تسلط خواهید یافت
 5. بهترین گزینه برای شما: اگر دوست دارید روی قهوه بریزید و می خواهید کمی لبه برش را امتحان کنید
 6. برای شما خیلی بزرگ نیست: اگر چیزهای ظریف زندگی (مانند Chemex) را دوست دارید، تحت تأثیر قرار نمی دهد. ارزان و پلاستیکی به نظر می رسد.

طرفداران

 • استفاده آسان و تمیز
 • مناسب برای مسافرت
 • ارزان

مخالفان

 • حتی اگر پلاستیکی باشد، ارزان و شکننده به نظر می رسد
 • زیبا ترین قطره چکان موجود در زرادخانه شما نیست

۱۶. دم نوش سرد (آکا سرد دم)

گزینه های دم سرد

صرفه جویی

اگر در مورد قهوه قطره ای سرد چیزی نشنیده اید، حتماً در این بازی تازه کار هستید. یا از چند سال گذشته زیر سنگی مخفی شده اید. دم نوش سرد یکی از محبوب ترین نوآوری های حاوی کافئین در زمان ما است – و نه ، ما در مورد قهوه یخ زده صحبت نمی کنیم.

به طور خلاصه، این کار با قطره قطره آهسته آب فیلترشده سرد از طریق خرد کردن برای مدت طولانی – اغلب ۱۰ ساعت یا بیشتر – انجام می شود. می توانید این کار را با یک قهوه ساز دم کرده انجام دهید یا فقط از یک ظرف شیشه ای برای ساخت خود استفاده کنید.

آیا این دقیقاً مانند قهوه داغ است ، اما سرد است؟ ابدا. در پایان، صبر و شکیبایی شما با یک قهوه مزه دار، شدید، منحصر به فرد و با یک پایان فوق العاده صاف – بدون اسیدیته یا تلخی پاداش می یابد. نیازی به “افزایش” عطر و طعم با شیر یا مواد شیرین کننده نیست. به این معنی که می توانید ریشه واقعی دانه های قهوه و محل تولد آن را بچشید.

قسمت مورد علاقه شخصی ما از قهوه دم کرده سرد – تا ۲ هفته تازه می ماند، بنابراین چند ظرف شیشه ای قدیمی را در یخچال پر کنید و با یک چرخه روزها با شادی و قهوه با طعم عالی کافئین کافئین خواهید ماند.

از بهترین روش تهیه دم کردن قهوه چه انتظار می رود؟

 1. زمان: از ۱۰-۲۴ ساعت. صبر یک فضیلت است.
 2. نوع آسیاب مورد نیاز: درشت – به شن و ماسه ضخیم فکر کنید
 3. نتیجه دم: این یک نوع دم کرده قوی و شدید با طعم است ، اما بدون هیچ نوع تلخی. طعم های کامل دانه های قهوه به نمایش در می آیند. از همه بهتر ، طعم و مزه فوق العاده صافی دارد.
 4. سطح مهارت مورد نیاز: فقط خرد کردن را درست کنید ، قطره چکان سرد خود را همانطور که در نظر گرفته شده تنظیم کنید و کار خوبی است.
 5. بهترین گزینه برای شما: اگر در جایی گرم زندگی می کنید (به این نیاز دارید.) همچنین گزینه بسیار خوبی برای هرکسی است که قله تیز معمولی را تجربه می کند و از یک قهوه استاندارد خارج می شود. قهوه قطره ای سرد بدون آنکه دچار سقوط شود، به شما کافئین می دهد – شما را از نظر ذهنی هوشیار و در عین حال آرام نگه می دارد.
 6. برای شما خیلی بزرگ نیست

طرفداران

 • مزه مزه بی نظیر و بدون تلخی
 • عدم سقوط کافئین
 • اضافی درست کنید و آن را در یخچال نگهداری کنید

مخالفان

 • زمان می برد و نیاز به صبر دارد

۱۷. قهوه نیتروژن (نیترو سرد دم)

آنچه برای تهیه قهوه نیترو نیاز دارید

صرفه جویی

قهوه نیترو که از قهوه دم کرده سرد گرفته شده، جدیدترین بچه موجود در دنیای قهوه است و انتظار می رود در سال ۲۰۱۶ و بعد از آن چیزهای بیشتری در مورد آن بشنوید. همانطور که از نامش پیداست، قهوه (دم کرده سرد) آن، پر از نیتروژن که بر طعم و بافت آن تأثیر می گذارد، به روشی بسیار بسیار زیبا پمپ می شود. نتیجه آن شبیه یک قهوه دم کرده سرد اما ترد ، کمی شیرین تر و به نظر می رسد مانند یک پیمانه گینس است.

اما، اگر نوعی هستید که دوست دارید خودتان کارهایتان را انجام دهید ، می توانید یک سیستم توزیع خانه تهیه کرده و در گاراژ خود شروع به تهیه آب میوه کنید!

چه انتظار می رود؟

 1. اگر می خواهید خودتان را درست کنید ، ابتدا باید دم سرد تهیه کنید (و به بیش از چند فنجان نیاز خواهید داشت) که بسته به سیستم شما ممکن است چند روز یا حتی چند هفته طول بکشد. هنگامی که آب سرد و سیستم خود را تنظیم کردید فوری است.
 2. نوع آسیاب مورد نیاز: دم کرده سرد را ببینید
 3. نوشیدن نتیجه: نوشیدنی ترد ، سبک و خامه ای که تقریباً شبیه آبجو کف است. مقادیر کافی کافئین در اثر سرماخوردگی همراه با نیتروژن (که ممکن است سریعتر کافئین را در جریان خون شما جذب کند) ترکیب می شود به این معنی که یک مشت انرژی جدی دارد.
 4. سطح مهارت مورد نیاز: راه اندازی یک سیستم خانگی و کامل کردن ریختن مشکل است
 5. بهترین گزینه برای شما: اگر آب سرد را دوست دارید (این را دوست خواهید داشت)
 6. برای شما خیلی بزرگ نیست: اگر قهوه داغ را دوست دارید.

طرفداران

 • بسته بندی قابل توجه کافئین را بسته بندی می کند
 • این یک روش بسیار سبک ، خامه ای و با طراوت برای نوشیدن قهوه سرد است
 • نیازی به افزودن شیر یا شکر نیست – از این رو سالم تر از یک قهوه معمولی است

مخالفان

 • ساخت آن دقیقاً آسان نیست و نیاز به سرمایه گذاری در تجهیزات و زمان دارد.

جوشاندن قهوه، بهترین روش تهیه دم کردن قهوه!

آیا همه این حقه های دم قهوه لازم است؟

مطمئناً، آن ها دم کردن قهوه را سرگرم کننده می کنند و به شما امکان می دهند دم خود را سفارشی کنید ، اما از آنجا که قهوه وجود دارد ، یک روش برای دم کشیدن آن وجود دارد که این ساده ترین راه ممکن است: جوشاندن قهوه با آب.

تنها چیزی که برای تهیه قهوه نیاز دارید آب، گرما و قهوه آسیاب شده است. پس چرا مسائل را پیچیده می کنید؟

اگر خود را بدون هر نوع قهوه ساز پیدا کردید، می توانید ذهن خود را آرام کنید و بدانید که می توانید با ساده ترین وسایل یک فنجان مناسب تهیه کنید.

نگاهی خواهیم انداخت به دو روش محبوب جوشاندن قهوه – سبک ترکی (که باید امتحان کنید) و روش گاوچران (فقط به عنوان آخرین چاره استفاده می شود).

به این اینفوگرافیک نگاهی بیاندازید!

۱۸. قهوه گاوچران، اصیل ترین و بهترین روش تهیه دم کردن قهوه!

آنچه برای دم کشیدن قهوه گاوچران نیاز دارید

صرفه جویی

این قدیمی ترین روش شناخته شده دم قهوه است. این به سبک قدیمی است، اما کار می کند و شما برای تحقق آن نیازی به چیزهای زیادی ندارید و هنوز هم در بین افراد بسیاری به عنوان بهترین روش تهیه دم کردن قهوه شناخته می شود. معمولاً در اطراف اردوگاه هایی که هیچ کس زحمت بسته بندی وسایل قهوه ساز را ندارد، مورد استفاده قرار می گیرد: تنها شعله و قابلمه است.

به طور خلاصه: قابلمه خود را با آب پر کنید ، آن را به جوش بیاورید ، قهوه آسیاب شده خود را داخل آن بریزید ، آن را از روی حرارت برداشته و بگذارید چند دقیقه دم بکشد. پس از نشستن ته دیگ، می توانید قهوه خود را به آرامی و آرام در لیوان خود بریزید. هیچ چیز فانتزی مورد نیاز نیست.

چه انتظار می رود؟

 1. زمان: هنگامی که آب شما جوش آمد ، برای تهیه قهوه خود به ۵/۴ دقیقه زمان نیاز دارید. چند دقیقه دیگر اجازه دهید آسیاب شود و با یک دست ثابت بریزید. شما به ۱۰ دقیقه به علاوه نگاه می کنید ، اما هیچ کس نگفت که سریع خواهد بود، اینطور نیست؟
 2. نوع آسیاب مورد نیاز: متوسط ​​- البته ایده آل و هر نوع بزرگتر است. فقط زمینه های خوب اضافه نکنید وگرنه یک لجن و مربا لجن می نوشید.
 3. نتیجه دم کردن: بسته به زمان بندی ، آسیاب کردن و سایر متغیرهای موجود بسیار ضربه خورده و از دست می رود. با این گفته ، هنوز هم بهتر از فوری است، اما شما نمی توانید آن را در کافی شاپ ها سرو کنید (یا می کنید؟)
 4. سطح مهارت مورد نیاز: آیا می توانید آب پز کنید و تخم مرغ بزنید؟ در این صورت ، شما قبلاً از مدرسه تولید قهوه کابوی فارغ التحصیل شده اید.
 5. بهترین گزینه برای شما: اگر بودجه کافی برای سرمایه گذاری در هر نوع دستگاه دم قهوه ندارید.
 6. برای شما خیلی بزرگ نیست: این یک فرآیند دم کثیف است. بنابراین اگر این مسئله شما را می ترساند، چک کنید که قطره چکان تک نفره شما در چمدان کمپ شما بسته بندی شده باشد.

طرفداران

 • شما به لوازم جانبی فانتزی نیازی ندارید، بنابراین می توانید این کار را در هرجایی انجام دهید
 • شما مانند Bear Grylls احساس خواهید کرد
 • کم هزینه و عالی ست!

مخالفان

 • چیز خاصی نیست
 • این یک احتمال خوب است که شما قهوه خود را بسوزانید و خودتان

۱۹. قهوه ترکی

چیزهایی که برای تهیه قهوه ترک به آن نیاز دارید

صرفه جویی

از سال ۱۲۹۹ امپراتوری عثمانی برای مدت طولانی تأثیرگذار بر ترکیه حاکم بود و قهوه ترک قوی نقش مهمی در تقویت مقاومت آنها داشت. شانس بسیار خوبی وجود دارد که من این واقعیت را فهمیدم، با این حال، مطمئن باشید که: الف) قهوه ترکی یک مشت تهیه می کند و (ب) مدت زیادی است که در سراسر جهان لذت می برید.

نوشیدن قهوه ترک آسان به نظر می رسد ، اما مانند اکثر روش های دم کردن، مهارت در انجام درست آن وجود دارد. معمول ترین روش شامل یک قهوه جوش ترکی، آب و دانه های قهوه بسیار ریز آسیاب شده است.

چندین بار دم کرده را دم می کنید (۲-۳ بار) و در آخر دم نوعی دوست دارید یا از آن متنفرید: قوی اما استثنایی مزه آن با کف غلیظی در بالا است. تقریباً یکسان با قهوه یونانی (از یک ترک در مورد قهوه یونانی بپرسید یا بالعکس ، و تماشای طوفان ناشی از آن)

چه انتظار می رود؟

 1. زمان: ۳-۴ دقیقه برای یک فنجان. سریع است
 2. نوع آسیاب مورد نیاز: بهترین آسیابی که می توانید بگیرید. تقریباً پودر. برای رسیدن به این هدف شما به یک چرخ مخصوص نیاز دارید.
 3. نتیجه دم: بسیار معطر ، کاملا تیز و ضخیم. اگر قهوه سیاه قوی دوست دارید ، قهوه ترک را دوست خواهید داشت
 4. سطح مهارت مورد نیاز: به هیچ وجه زیاد ، کاملاً ساده است.
 5. بهترین گزینه برای شما: اگر عاشق قهوه سیاه و مزه دار هستید. این یک روش عالی برای تحویل گرفتن صبح سریع است.
 6. برای شما خیلی بزرگ نیست: اگر آن طعم تمیز و شفاف را دوست دارید که با اکثر اشکالات قهوه ریختن یا قطره قطره دریافت می کنید.

طرفداران

 • سریع و آسان.
 • عطر و طعم بی نظیر، قوی.
 • حداقل تجهیزات مورد نیاز.

مخالفان

 • جوشاندن و سوزاندن قهوه بسیار آسان است.
 • با اجاق های القایی کار نخواهد کرد – فقط یک شعله.
 • انتهای دم تفاله خواهد ماند.

۲۰. قابلمه خلا (قهوه سایفون)

مواد سازنده قهوه سیفون از آن بهترین روش تهیه قهوه را می سازند!

صرفه جویی

تهیه قهوه از این طریق که به عنوان دیگ سیفون نیز شناخته می شود، از آنجا که ظاهر می شود بی نظیر است. این ترکیبی از روشهای دم است. یک دم غوطه وری کامل (همانطور که قهوه شما به آب می رود) اما از عمل سیفون نیز برای ایجاد یک فنجان مزه عالی استفاده می کند.

این یک روش ساده برای دم کشیدن قهوه نیست. در حقیقت، به تلاش و فرایند زیادی نیاز دارد. بنابراین شما نمی خواهید روزانه از آن استفاده کنید (مگر اینکه کار دیگری برای انجام کار نداشته باشید).

بعضی از آنها به فنجان عالی مزه ای که می دهد سوگند یاد می کنیم. اما ما معتقدیم که این سبک بیشتر نوعی دم نوازی است / خودنمایی را نشان می دهد – وقتی دوستانتان در آنجا هستند آن را شلاق بزنید و به آنها نشان دهید که چقدر در هنر دم کردن پیشرفت کرده اید.

فقط مطمئن شوید که قبل از استفاده از همسایه خود را هشدار می دهید ، در غیر این صورت ممکن است فکر کنند که شما متامفتامین ها را پخت و پز نکرده اید. ما تولید کنندگان سیفون مورد علاقه خود را در این پست بررسی کردیم.

چه انتظاری می رود؟

 1. زمان: حدود ۱۰ دقیقه به خودتان اجازه دهید. ما باید در اینجا توجه داشته باشیم. تمیز کردن گلدان سیفون واقعا خیلی سخت است.
 2. نوع سنگ زنی مورد نیاز: برای بهترین نتایج ، یک سنگ زنی متوسط ​​/ دوره ای را می خواهید ، شبیه به یک دم کرده Chemex.
 3. نتیجه دم: بسیار تمیز و پر از عطر و طعم – اگر به درستی انجام شود. از آنجا که دم کرده شما فقط لیوان را لمس می کند، این قهوه خالص ترین مزه ای است که شما مدتی می نوشید.
 4. سطح مهارت مورد نیاز: کاملاً درگیر است و باید مراحل را با دقت دنبال کنید. اگر دانشمند باشید ، یا به طور اتفاقی طبخ غذا می کنید، مشکلی نخواهید داشت.
 5. بهترین گزینه برای شما: اگر واقعاً اهل قهوه ساز هستید و می خواهید چیز وحشی امتحان کنید. آنجاست!
 6. برای شما خیلی بزرگ نیست: اگر از روشی سریع و آسان برای دم کشیدن قهوه قدردانی می کنید. از این متنفر خواهید شد.

طرفداران

 • به گفته برخی از کارشناسان، اگر درست انجام شود، بهترین قهوه مزه دار را تولید می کند.
 • دوستان شما فکر می کنند شما کاملاً متخصص قهوه هستید.

مخالفان

 • این یک روش دم کردن پیشرفته است. برای اشتباه کردن آماده شوید.
 • بسیار شکننده – انتظار نداشته باشید آن را به جایی ببرید.
 • اگر فقط یک قهوه می خواهید ، این چیز دردناک است.

۲۱. دم کشیدن با استفاده از فیلتراسیون یا چکیدن

فیلتر قهوه یا قطره ای در حال حاضر در جامعه قهوه بسیار عصبانی است – به نظر می رسد که یک قطره چکان جدید ، بد بو و پیشرو هر ماه دیگر اختراع می شود. ما در اینجا لیستی از محبوب ترین ریختن آبجوها را در اینجا تهیه کرده ایم، اما جنگی سخت برای به روز نگه داشتن آن است (سعی می کنیم!).

ما می خواهیم بر روی قطره های قطره چکان، آب سرد، دستگاه های قطره چکان و همه چیز در این بین پوشش دهیم. ما فرض می کنیم که شما با حبوبات کامل شروع خواهید کرد و آنها را تازه خرد خواهید کرد، زیرا شما باید این کار را انجام دهید.

دم کشیدن نسبتاً ساده است: آب خود را روی لوبیاهای تازه آسیاب شده خود که به نوعی در یک فیلتر قرار می گیرند ، بریزید.

گرانش به آب هنگام عبور از زمین کمک می کند (و به داخل ظرف شما وارد می شود) و در نتیجه یک دم نوش مزه تمیز، شفاف و سبک است. برای کنترل میزان ریختن خود می خواهید از کتری غاز استفاده کنید.

کمتر با دم کردن قهوه به سبک قطره ای بیشتر است – اکثر قطره چکان ها کوچک، قابل حمل، ارزان هستند و فقط یک روش خوب لعنتی برای دم کردن قهوه های کوچک با طعم عالی هستند.

۲۲. کرم تراش برقی

قهوه پرکیلاتور

صرفه جویی

کرم پزی در دنیای قهوه چیز جدید و برجسته ای نیست. اگر در محلی در نیمکره شمالی به یک غذاخوری آرام نگاه کرده اید، به احتمال زیاد قهوه غلیظی نوشیده اید.

شایعات حاکی از آن است که در آنجا افرادی وجود دارند که در واقع از قهوه غلیظ لذت می برند ، اما شخصی که به من گفت همچنین خوک ها پرواز می کنند. دلیل انزجار تولیدکننده رایحه در بین دوستداران قهوه ، احترام نداشتن به دانه قهوه است.

دم کرده در یک دستگاه پرکولاتور چندین بار جوشانده می شود و منجر به استخراج بیش از حد آن می شود و در نتیجه شما را با یک قهوه ای تلخ مواجه می کند. اگر اهل فکر هستید که قهوه بد بهتر از نداشتن قهوه است، ممکن است بتوانید آن آشفتگی قهوه ای را به صورت دم نوش تهیه کنید. هر چیزی ممکن است

از چه چیزی باید انتظار داشت؟

 1. شما قرار است به مدت ۱۰ دقیقه اجازه دهید تا دستگاه آبرسانی پراکنده شود. اما این یک روش عالی برای از بین بردن قهوه است. ۳-۴ دقیقه برای نتیجه بهتر امتحان کنید.
 2. نوع سنگ زنی مورد نیاز: شما می خواهید از یک دوره سنگ زنی استفاده کنید. استفاده از آسیاب خوب ، قهوه ای را که از قبل آسیب دیده است به طور کامل از بین می برد.
 3. نتیجه دم: هیچ چیز خاصی نیست. اگر کمی مهارت استفاده کنید و یک دوره را خرد کنید و اجازه دهید بیش از ۴ دقیقه آن را بپزد ، قابل نوشیدن است. اما با نوشیدن آن هیجان زده نخواهید شد.
 4. سطح مهارت مورد نیاز: بدون مهارت مورد نیاز است. کافیست قهوه و آب را درون آن بگذارید و روشن کنید. بهترین گزینه برای شما: اگر برای شما مهم نیست که طعم قهوه چطور است و فقط به دنبال کافئین هستید. سریع و آسان است.
 5. خیلی بزرگ نیست: هر کسی که به دانه قهوه احترام بگذارد. جوانب مثبت سریع و آسان خانه خود را با آن بوی “قهوه دوست داشتنی” پر می کند روش های ناپسند دم کردن قهوه – تلخ و گرم باید اغلب به دلایل عطر و طعم و بهداشت تمیز شود.

۲۳. Chemex

صرفه جویی

مزیت اصلی استفاده از Chemex نسبت به قطره چکان های دیگر ظرفیت است – شما به راحتی می توانید ۳ یا ۴ فنجان را در یک بار تهیه کنید ، به جای ۱ در ۲، به این معنی که وقتی فرصت دارید، جمعیت بیشتری لذت می برید. در واقع ، شما می توانید یک Chemex 10 فنجانی خریداری کنید که ۵۰ اونس آب مصرف کند. این بهترین دوست یک سرگرم کننده است.

مانند سایر قطره چکان ها به آسانی پرتاب کردن زمین و سپس غوطه وری با آب نیست. شما باید تسلط بر جزئیات دقیق تر در مورد اندازه آسیاب، دمای آب و میزان قهوه را داشته باشید، اما پس از انجام این کار، آماده شوید تا عاشق شوید.

چه انتظار می رود؟

 1. ساعت و نیم بعد از تنظیم آن وارد شوید، این یک راه سریع برای تهیه یک قهوه عالی است.
 2. نوع سنگ زنی مورد نیاز: در اینجا متناسب با سلیقه خود بازی کنید. اما در حالت ایده آل در هر مکانی بین متوسط ​​تا دوره ، نزدیک به سمت متوسط ​​چیزها
 3. نتیجه دم کردن: فیلترهای Chemex تقریباً ۳۰٪ ضخیم تر از فیلترهای مورد استفاده در قطره چکان های دیگر هستند. به این معنی که یک فنجان قهوه با طعم غنی تر خواهید گرفت. مطبوعات فرانسه ، بدون رسوبات. “Play and Ground” در اینجا چند نکته عالی در مورد تهیه دم را ارائه می دهد.
 4. سطح مهارت مورد نیاز: روش های زیادی وجود دارد که بتواند دم کرده Chemex را دم بکشد و شما را با یک یا بیش از حد دم کرده استخراج کند. شما به تمرین نیاز خواهید داشت.
 5. بهترین گزینه برای شما: اگر جنبش ریختن قهوه را دوست دارید ، و اگر چیزی می خواهید که بتواند یک قطعه هنری را نیز دو برابر کند (در موزه های هنر نمایش داده می شود). این واقعیت را دوست دارید که می تواند همزمان ۳-۴ فنجان دم کند.
 6. برای شما خیلی بزرگ نیست: اگر فقط لازم است یک یا دو قهوه در صبح دم کنید ، یا اگر دوست دارید سفر کنید.

طرفداران

 • در یک نوبت ۳-۴ فنجان درست کنید
 • دم کرده بسیار غنی و معطر
 • بهترین روش برای تهیه قهوه

مخالفان

 • شانس زیاد برای استخراج بیش از حد و تحت آن
 • اگر فقط به ۱-۲ قهوه نیاز داشته باشید، بیش از حد مجاز است.

سخن پایانی

نظرتان درمورد بخش دوم این نوشته چه بود؟ شما کدام روش را ترجیح می دهید؟ چه نوع قهوه ای را بیشتر دوست دارید و پیشنهاد می کنید؟ آمریکانو؟ کاپوچینو؟ اسپرسو یا لته؟ از کدام روش بیشتر استقبال می کنید؟ قهوه ساز؟ فرنچ پرس یا سایر روش ها؟ خوشحال می شویم که نظرات و پیشنهادات ارزشمندتان را با ما در میان بگذارید!

 

پیشنهاد کافیته به شما خوانندگان عزیز وبلاگ فروشگاه اینترنتی کافیته خرید محصولات زیر می باشد:

اسپرسو ساز مباشی مدل ECM 2014

آروما کافی هیپو (۵۰۰ گرمی)

اسپرسو ساز جمیلای مدل CRM3605

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.