پیشنهادات و تخفیفات

تخفیف ویژه محصولات هونام!

محصولات هونام

با کافیته همراه باشید با یک جشنواره هیجان‌انگیز در آستانه پایان سال ۹۹ و قرن جدید!

برند هونام چیست؟ محصولات هونام چه ویژگی‌ای دارند؟

«هونام» و محصولات هونام یک راه حل همه جانبه برای تهیه قهوه است. مشتریان چه روزانه و چه سالانه به قهوه احتیاج داشته باشند، دیگر نیازی به سروکار داشتن با تامین کنندگان متعدد و مختلف نخواهند داشت. چرا که هونام به صورت همه جانبه از صفر تا صد در خدمت مشتریان خود است.

 

هونام به صورت تمام و کمال از طریق دوره های آموزشی مجاز و شناخته شده، مشغول کمک کردن به دوستداران قهوه است. هونام جایی است که فراگیران و بازدیدکنندگان می‌توانند رست کردن دانه‌های قهوه را از نزدیک مشاهده کنند.

محل رست دانه قهوه برند هونام، در تنها شهرک صنعتی واقع در تهران، شهرک صنعتی کاوه انجام می‌شود. خوشبختانه ارتباط شرکت هونام با بهترین مزارع و تامین کنندگان قهوه دنیا، باعث شده است تا به با کیفیت ترین دانه‌های قهوه دست پیدا کند.

قهوه هونام

قهوه هونام

تاسیس برند هونام

شکل گیری شرکت هونام از جایی شروع شد که تیم جوان آن تصمیم گرفت که بر توانمندی و نیروی جوان خود تکیه کرده و همکاری خود را با جوانان این مرز و بوم اعلام کند.
با توجه به جوان بودن این صنعت در کشور عزیزمان ایران، هونام به کار گیری نیروهای جوان، تحصیلکرده و پر انرژی را با هدف اشتغال زایی در الگوی کار خود قرار داده است.

گروه تجاری هونام افتخار می کند که در صنعت قهوه ایران پیشگام است و بیش از ۱۲ سال با نام تجاری ” بن کفه پارس ” تجربه حضور در بازار قهوه ایران را دارد. ما همه امکانات لازم را در اختیار داریم تا بتوانیم به مشتریان خود بهترین و استثنایی ترین خدمات را ارائه بدهیم.

شعاربرند هونام این است:

قهوه بهتر از خدمات، و خدمات بهتر از قهوه

 

چرا از محصولات هونام استفاده کنیم؟ برند هونام چه ویژگی‌ای دارد؟

شرکت هونام یک شرکت ایرانی است که فعالیت خود را در داخل کشور انجام می دهد و همواره بر ایرانی بودن خود تاکید داشته است. همچنین با توجه به این اصل، اسم این گروه تجاری از زبان فارسی و از شاهنامه فردوسی انتخاب شده است. در شاهنامه فردوسی، هونام به معنی نام نیک است.

کافه و ورزش

کافه و ورزش

محصولات هونام

محصولات تولیدی توسط برند هونام به دسته‌های زیر تقسیم می‌شوند:

  • پودری ها
  • شکلات ها
  • قهوه ها
  • کپسول ها و پاد ها
  • لوازم مصرفی
  • ماشین آلات
  • نوشیدنی ها

 

محصولات هونام و جشنواره ویژه کافیته!

محصولات هونام در پکیج های جذاب، قیمت های باور نکردنی و تخفیفات هفتگی خدمت شما همراهان عزیز کافیته عرضه می شوند. چشم از سایت برندارید! ما از اول تا آخر اسفند با خبر های خوب کنار شما هستیم!

پیشنهاد کافیته به شما خوانندگان عزیز وبلاگ فروشگاه اینترنتی کافیته خرید محصولات زیر می باشد:

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.