ماگوش

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–12 از 29 نتیجه

ماگوش

توضیحات برند ماگوش

برند ماگوش یک برند تولیدات آجیل و خشکبار، قهوه و فرآورده های قهوه، صیفی جات، سبزیجات، میوه خشک باکیفیت در ایران است. ماگوش می کوشد تا با تولید محصولات کاملا ایرانی و طبیعی به چرخه ی اقتصادی این صنعت کمک فراوانی کند.

صنایع غذائی دشت ناز مائده (سهامی خاص) شماره ثبت ۲۷۷۱۰۸ اداره ثبت شرکت ها پروانه بهره برداری:۷۰۱/۱۴۶۱۰ نام تجاری : نی تل
زمینه فعالیت: تولید لیوانهای سلولزی محتوی انواع دمنوشهای گیاهی، آبمیوه، چای، نسکافه، هات چاکلت و … و هم چنین بسته بندی انواع چای و گیاهان داروئی و انواع سبزیجات خشک و انواع خشکبار و … محصولات تولیدی این شرکت دارای مجوز و پروانه های قانونی از وزارت بهداشت و درمان و وزارت صنایع و معادن وتجارت بوده و کلیه محصولات تولیدی در آزمایشگاههای مجهز این شرکت که مورد تائید وزارت بهداشت میباشد مورد آزمایش و کنترل کیفی قرار میگیرد.
اهداف: ترویج استفاده و صادرات گیاهان و دمنوشهای گیاهی از اهداف مدیران این شرکت میباشد، چرا که دمنوش بهترین و با ارزشترین روش تهیه داروی گیاهی است، زیرا اکثرا مهمترین مواد موءثره گیاهان داروئی در اثر جوشیدن از بین میرود

قهوه چیست؟

قهوه دانه‌های خوراکی درختی است که عمدتا در مناطق گرمسیری مثل جنوب شرقی آسیا، اکثر مناطق قاره آفریقا، کشورهای واقع روی حط استوا و بخش هایی از آمریکای جنوبی کشت می شود. برند ماگوش از فروشندگان مشهور قهوه است.

ابتدای مسیر تاریخچه قهوه

برخلاف تصور عموم، این عرب ها بودند که قهوه را کشت و مصرف کردند. شهرت قهوه به این علت بود که پس از ظهور اسلام نوشیدنی های الکلی به کل حرام اعلام شد. مردمان مسلمان عرب هم قهوه را جایگزین نوشیدنی های الکلی که تا قبل از اسلام می نوشیدند کردند.

در اواسط قرن هفدهم قهوه از آسیا به قاره اروپا رفت و برای اولین بار در کشور انگلستان کشت شد. با توجه به این که قهوه برای رشد و نمو به آب و هوای گرمسیری و استوایی نیاز دارد انگلیسی ها نتوانستند قهوه را پرورش بدهند. آن ها پرورش چای را ادامه دادند و قهوه را از جنوب شرقی آسیا به کشورشان وارد می کردند.

برند ماگوش در سال 1395 کار خود را در کشور عزیزمان ایران شروع کرد.

شهرت قهوه کم کم در سراسر قاره اروپا پیچید و تا اواخر قرن هفدهم و اوایل قرن هجدهم میلادی نوشیدن قهوه به یک سنت رایج بدل شد. در ایران هم نوشیدن قهوه چند سالی بود که باب شده بود. مردم از قهوه برای تمرکز و هوشیاری بیشتر استفاده می کردند.