برند قهوه و نوشیدنی های گرم کفکس محصول شرکت شرق میانه در سال 1384 به ثبت رسید. این برند در خصوص بسته بندی انواع قهوه‌های فوری با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مدت 16 سال است که فعالیت دارد و از تولیدکنندگان و صادر کنندگان به نام ایرانی محسوب می شود.

تولید کننده پیشرو و با سابقه

شرکت سوپر در سال 1987 در جنوب شرقی آسیا تاسیس شد. تولید کننده ای پیشرو و متنوع از نوشیدنی های فوری و محصولات غذایی مناسب که محصولات آن درسطح جهانی توزیع شده است . محصولات تولیدی آن مانند قهوه از سال 1988 و غلات فوری از سال 1994 و پودر غیر لبنی آن از سال 2003 با کیفیتی فوق العاده تولید و وارد بازار گردیده است و این شرکت بازار کلیدی در سراسر آسیا را دارا می باشد و یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده کافی میکس می باشد.

امروزه این شرکت دارای بیش از 300 محصول شامل مخلوط قهوه فوری،شیر سویا فوری،غلات فوری،چای مخلوط فوری،انواع نودل و محصولات همانند پودر غیر لبنی و … می باشد که تحت مارک های شناخته شده با قدرت فوق العاده مانند Café nova و انواع Grandeureها و غیره … را به بازار عرضه نموده است.

افتخارات کفکس

هر محصول با موادی با کیفیت بالا و با توجه به ذائقه مصرف کنندگان ساخته و هر روز به بازار عرضه می گردد. این کارخانه برای تضمین کیفیت محصولات خود،جوایز متعددی از جمله گواهینامه تضمین کیفیت ژاپن و جایزه نام تجاری سنگاپور را به خود اختصاص داده است. این شرکت حاوی گواهی هایی از جمله ISO 9001- ISO 22000- HACCP می باشد.

مشاهده همه 7 نتیجه