آموزش ها, دانستی ها, دستور تهیه

قسمت دوم: بهترین چای مناسب کاهش وزن و چربی سوزی!

چای مناسب کاهش وزن

چای مناسب کاهش وزن

 

پیشنهاد نویسنده: قهوه و کمبود آب بدن، قهوه و جذب آهن، نوشیدن قهوه قبل از چرت زدن، ۸ روش برای داشتن یک فنجان قهوه سالم

۴- هوس ها را با چای نعناع کاهش دهید

اشتیاق به غذاهای شیرین ، چرب یا شور اغلب دشوارترین قسمت در مورد رعایت رژیم غذایی سالم است. خوشبختانه ، چای نعناع به عنوان بهترین چای برای کاهش وزن ، راهی موثر برای مبارزه با این ولع مصرف است.

به نظر می رسد که توانایی چای نعناع در کاهش اشتیاق شما به غذاهای ناخواسته همه مربوط به رایحه است. مطالعه ای که در مجله پزشکی مغز و اعصاب و ارتوپدی منتشر شد ، نشان داد افرادی که هر دو ساعت روغن ضروری نعناع استنشاق می کنند ، به طور متوسط ​​هر ماه ۵ پوند از دست می دهند!

متخصصان رایحه پیشنهاد کرده اند که رایحه قوی نعناع می تواند واکنش های مهم بویایی را در مغز شما ایجاد کند ، که بر اشتهای شما تأثیر می گذارد.

چای برای کاهش وزن

چای برای کاهش وزن

نعناع

چای نعناع به غیر از بهترین چای برای کاهش وزن ، به کاهش اضطراب و استرس نیز کمک می کند. این تأثیرات به نوبه خود تأثیر منفی را که سطح بالاتر کورتیزول بر متابولیسم شما دارد کاهش می دهد. خواص تسکین دهنده چای نعناع می تواند برای ادامه روند کاهش وزن عالی باشد!

قبل و بعد از غذا چای نعناع برگ شل بنوشید تا به هضم غذا کمک کرده و این ولع مصرف را دفع کند. یک گزینه خوب برای چای نعناع چای نعناع از Celestial Seasonings است. این شرکت با داشتن هیچ افزودنی در چای خود افتخار می کند و اطمینان حاصل می کند که تمام مزایای این چای را دریافت خواهید کرد. علاوه بر این شرکت هزینه زیادی را برای آنچه که از آن خارج می شوید دریافت می کند.

 

۵. با چای اولانگ از سطح انرژی پشتیبانی کنید | چای مناسب کاهش وزن

سطح انرژی مشخص می تواند ورزش را حتی بیشتر دشوار کند ، حتی اگر می دانید به کاهش وزن کمک می کند. در اینجا چای اولانگ می تواند کمک بزرگی کند.

این چای برای کاهش وزن که به عنوان “چای اژدهای سیاه” نیز شناخته می شود ، حاوی کاتچین های مشابه چای سبز است. این کاتچین ها با افزایش توانایی بدن در تجزیه چربی ، که می تواند سطح انرژی شما را افزایش دهد و سرعت چربی را کاهش دهد ، کار می کنند.

یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی پزشکی چین ، اثرات کاهش وزن چای اولانگ را در ۱۰۲ فرد چاق بررسی کرده است. حدود ۷۰٪ از شرکت کنندگان حداقل دو پوند از دست دادند در حالی که ۲۲٪ بیش از ۶ پوند وزن کم کردند) ، که محققان را به این نتیجه رساند که چای اولانگ ممکن است راهی موثر برای کاهش محتوای چربی و وزن بدن باشد. آنها حتی اظهار داشتند که مصرف طولانی مدت چای اولانگ می تواند از چاقی جلوگیری کند.

اولانگ

به نظر می رسد که کاتچین های اولانگ به بدن شما کمک می کند تا از سلول های چربی برای انرژی استفاده کند ، در حالی که مقدار کافئین کافی باعث تقویت بیشتر بدن می شود.

چای اولانگ

چای اولانگ

رفع چای اولانگ خود را می توانید از کیسه های چای یا برگ شل دریافت کنید. حتی می توانید ترکیبی از آن را با چای سبز امتحان کنید تا تأثیر چربی سوزی آن افزایش یابد. از نظر چای اولانگ برای مخلوط کردن یا داشتن آن به طور طبیعی ، چای اولانگ مارک Revolution را امتحان کنید. کیفیت این چای کاملاً بالا است و قیمت آن با کیفیت عالی است.

 

۶. با چای سفید از سلول های چربی جلوگیری کنید

چای مناسب کاهش وزن | برخلاف سایر چای ها ، چای سفید قبل از بسته بندی برداشت و خشک می شود. جالب اینجاست که تمایل آن به غلظت بالاتر کاتچین و پلی فنول نسبت به سایر چای های فرآوری شده بیشتر است. این ترکیبات در وهله اول از انسداد سلولهای چربی جدید جلوگیری می کنند.

مطالعه ای که در مجله تغذیه و متابولیسم منتشر شده است. اثرات چای سفید بر سلولهای چربی را در شرایط آزمایشگاهی بررسی کرده است. محققان دریافتند که چای سفید حاوی مقادیر زیادی EGCG (اپی گالوکاتکین گالات) ، نوعی کاتچین است. این کاتچین است که به جلوگیری از تشکیل سلولهای چربی کمک می کند ، که می تواند به کاهش وزن کمک کند. EGCG همچنین به شما کمک می کند تا متابولیسم چربی را تسریع کرده. سطح بالاتری از انرژی و نتایج سریعتر را فراهم کند.

چای سفید

سوزن نقره ای و سفید گل صد تومانی را امتحان کنید که با جوانه های گل گیاه چای تهیه می شوند و طعم کمی شیرین دارند. گزینه دیگر چای چای سفید عمو لی است. از طرف دیگر ، این ماده ارگانیک است و قیمت مناسبی برای مقدار کیسه های چای دریافتی شما دارد. با در نظر گرفتن این واقعیت که تقریباً همان قیمت چای غیرارگانیک است ، معامله خوبی است.

پیشنهاد کافیته به شما خوانندگان عزیز وبلاگ فروشگاه اینترنتی کافیته خرید محصولات زیر می باشد:

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.