0

سلام

انگشت های حلقه شده دور فنجون های گرم، جمع شدنمون برای عصرونه هایی که گاها فقط بهونه ای برای کنار هم نشستن بود، لبخند هایی که بی دلیل زده شد ولی درست به دل نشست.

این داستان فنجون های گرمیه که شاید بعضی اوقات سرد شده باشن ولی دل حتما گرم کردن مثل لبخند عزیزانمون وسط روز های سخت که حالمون خوب کرد یا لااقل بهمون فهموند مشکلات هرچقدر هم بزرگ باشن زورشون به لبخند هامون و فنجون هایی که کنارهم می نوشیم نمی رسه. درست مثل وقت هایی که به بچه های کوچیک، که شاید اولین بارمون هم بود می دیدمشون، لبخند زدیم فقط برای اینکه بدونن دنیا هنوز هم قشنگیاش داره.

ما روز های سخت پشت سر می ذاریم که بعدا بتونیم به آدم توی آینه لبخند بزنیم و بهش بگیم برای بهتر کردن اوضاع داریم تمام تلاشمون می کنیم. آخر روز های سختمون هم یه همنشینی با دوستان و خانواده مون گیر میاریم و فنجون هامون بهونه ی کنار عزیزانمون نشستن می کنیم.

اینجا جائیه که داستان فنجون های گرم شروع می شه…

کافیته شروع نوشیدنی های گرمیه که قراره کمکتون کنه حالتون خوب بمونه. نوشیدنی هایی که قراره بهونه ی دورهمی های زیادی بشه و این وسط هم اگر لبخندی رد و بدل شد ما به هدفمون می‌رسیم.

ما اینجا قراره از نوشیدنی هایی براتون بگیم و در اختیارتون بذاریم که می تونید هم زمان که از عطر و طعمشون لذت می‌برید بهتون کمک کنه سرحال تر بشین.

اسم کافیته هم از اونجایی اومده که نمی خواستیم اجازه بدیم سلیقه های متفاوتمون مارو از کنار هم نشستن و خاطره سازی دور کنه. کافیته برای همه ی سلیقه ها نوشیدنی داره.

خلاصه اگر به قهوه، چایی یا مابقی نوشیدنی های گرم علاقه داری اینجا کافیته.

ما در کافیته افتخار گرم کردن دلتون داریم

دلتون همیشه گرم…!