آموزش ها, دانستی ها, دستور تهیه

میلک شیک قهوه تابستانی!

میلک شیک قهوه تابستانی

میلک شیک قهوه تابستانی

میلک شیک قهوه تابستانی | کلیس یک بار ادعا کرد که “میلک شیک همه پسرها را به حیاط می آورد” و گرچه ما کاملاً مطمئن هستیم که او در مورد نوشیدنی محبوب صحبت نکرده است ، اما او نکته خوبی را بیان می کند. بنابراین همه شیرهای شیشه ای با کیفیت خوب در کافی شاپ های کشور کجا هستند؟

 

پیشنهاد نویسنده: دمنوش برای کمبود آب

 

مطمئناً وقتی صحبت از اضافات منوی تابستانی می شود ، آنها هیچ مشکلی ندارند؟ ماریان پلاژدیکو از Berlin’s Happy Baristas توجه ما را به این ایده جلب کرد. او از همان ابتدا یک میلک شیک قهوه در منو داشت. همانطور که با بسیاری از ایده های خوب ، به نظر می رسد از نظر گذشته بسیار واضح است – حتی پس از آنکه تصمیم گرفتیم خودمان برخی از آنها را بسازیم و نتایج را به اشتراک بگذاریم ، حتی بیشتر.

شیک قهوه

شیک قهوه

هنگام آزمایش این دستور العمل ها لحظه ای لامپ را تجربه کردیم. چه چیزی در مورد یک نوشیدنی مجلل ساخته شده با مواد خوب که ادعا نمی شود چیزی غیر از آنچه هست دوست ندارد؟ یک لرزش قهوه یک گزینه دلچسب برای قهوه قطره ای خالصانه است و فقط التماس می کند تا در آفتاب تابستان از آن لذت ببرید. به نظر می رسد ما تنها افرادی نیستیم که به این روش فکر می کنیم. میلک شیک در منوی قهوه Prufrock مشاهده شده است ، در حالی که دنی بوویین از نیویورک Mission Chinese Food اخیراً لرزش های موز اسپرسو را در توییتر و Copenhagen’s Coffee Collective پیشنهاد می کند که نوشیدنی نرم قهوه را سرو می کند.

مبارک باریستاس

هنگامی که ماریان پلاژدیکو و رولان لودر در پایان سال گذشته Happy Baristas را در برلین افتتاح کردند. آنها دانستند که چیز دیگری را در فهرست می خواهند. ماریان می گوید: “اساساً ما می خواستیم چیزی جالب تر از یک لاته یخی سرد معمولی و خسته کننده ارائه دهیم.” “و از آنجا که شما واقعاً شیر قهوه را در کافی شاپ های خاص نمی بینید ، ما فکر کردیم که چرا نه؟ می توان آن را با مواد بسیار خوبی تهیه کرد و هر کس هر از گاهی دندان شیرینی دارد. ” در این نسخه بزرگسال از یک نمونه کلاسیک نوستالژیک ، افزودن محلول قهوه واقعاً بدن را تقویت می کند ، و باعث اضافه شدن بافت می شود اما هیچ کدام از ذکاوت مورد انتظار ما نیست.

• دوبار شات اسپرسو

• ۹۰ میلی لیتر شیر تازه زیستی (باریستاهای مبارک از شیر مزرعه برودوین در نزدیکی برلین استفاده می کنند)

• ۴ پیمانه سخاوتمندانه از بستنی وانیلی با کیفیت خوب

• ۰.۵ قاشق چایخوری زمین قهوه اسپرسو

SANDOWS

هیو دافی از Sandows این لرزش را برای ما ایجاد کرد ، از دم کرده سرد شرکت به عنوان پایه استفاده کرد. دافی می گوید: “دم کرده سرد یک راه عالی برای استفاده از قهوه دم کرده واقعی در شیردوش بدون رقیق کردن آن یا ذوب شدن بستنی است.” هنگام ساخت این لرزش ، دافی شیر غیرهمگن از Estate Estate Dairy را با بهترین بستنی وانیلی که می تواند دستان خود را روی آن قرار دهد و شربت قند نیشکر از Tate & Lyle مخلوط می کند تا بدن نوشیدنی را تقویت کند. نوشیدنی حاصل صاف و خامه ای همراه با نت های ظریف قهوه است – یک جمعیت واقعی لذت بخش است.

• قهوه دم کرده سرد Sandows 60 میلی لیتری

• ۴۰ml شیر لبنیات Estate

• ۱۰ میلی لیتر شربت قند نیشکر Tate & Lyle

• ۵ قاشق بستنی وانیلی با کیفیت خوب

همه مواد را با هم تکان دهید. در یک لیوان ریخته و با یک قاشق بستنی اضافی و یک پوسته شکلات تزئین کنید.

اقای سیاه پوش

این لرزش کلاسیک ، که توسط افرادی که در پشت لیکور قهوه پرس استرالیایی آقای بلک برای کافئین ایجاد شده اند. دارای لایه ای از لایه شکلات و نت های مغذی است و نوشیدنی ای است که مدتها بعد از جرعه آخر ادامه می دهد. Alix Nardella ، سفیر آقای بلک در انگلستان ، می خواست لرزش بزرگسالی را حفظ کند که عنصری از لذت را حفظ کند. او می گوید. “وقتی در استرالیا زندگی می کردم تابستان ها گرم بود.” “در روزهای تعطیل ، من و همسر خود کیتی با تکان دادن شیر ، الکل و مگنوم با هم شیرمردهای شیرین درست می کردیم. این خاطرات شگفت انگیز تابستان را بازسازی می کند. ”

شیک قهوه

شیک قهوه

• لیکور قهوه Mr. Black Cold Press 35 میلی لیتر

• ۲۵ml El Dorado 5-Year-Old Cask Rume Rum

• ۷۵ میلی لیتر شیر بادام

همه مواد را بدون یخ تکان دهید. درون لیوان ریخته و با مینی مگنوم کره بادام زمینی تزئین کنید.

پیشنهاد کافیته به شما خوانندگان عزیز وبلاگ فروشگاه اینترنتی کافیته خرید محصولات زیر می باشد:

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.