آموزش ها, دستور تهیه

به دنبال بهترین روش تهیه قهوه هستید؟ (قسمت اول)

بهترین روش تهیه قهوه!

ده سال پیش شخصی از شما می پرسد که چگونه قهوه را دم می کنید و به نظر شما بهترین روش تهیه قهوه چیست. خب در این صورت پاسخ شما قابل پیش بینی بود: اسپرسو، یا شاید یک آمریکانو، درست است؟

امروزه با وجود همه روش های جدید و پیشرفته دم قهوه و ادعاهای زیاد افراد درمورد بهترین روش تهیه قهوه، ممکن است زمان سختی را داشته باشید تا فقط یک روش را انتخاب کنید. قطره سرد؟ فرنچ پرس؟ لاته؟ اسپرسو … ممکن است قسم بخورید که قهوه مورد نظر شما و روش شما بهترین روش تهیه قهوه است، اما مگر اینکه همه آن ها را امتحان کرده باشید، از کجا می دانید چه چیزی را از دست می دهید؟ آیا واقعا مطمئنید که بهترین قهوه را درست می کنید؟ با کافیته همراه باشید تا در این نوشته هیجان انگیز تمام روش های تهیه قهوه و همچنین بهترین روش تهیه قهوه را کاملا بررسی کنیم و درمورد مزایا و معایب آن ها بحث نماییم.

این راهنما شما را از طریق روشهای مختلف برای دم کشیدن قهوه، از حالت طبیعی تا عصر جدید ، راهنمایی کرده و (امیدوارم) شما را از دم کردن قهوه از هر لحاظ قابل تصور هیجان زده کند. بنابراین ادامه مطلب را بخوانید و آماده شوید – ما در پیگیری جام عالی به شما کمک خواهیم کرد.

سلب مسئولیت: ما فقط در این لیست قهوه واقعی را پوشش می دهیم – نه قهوه فوری. و مثل همیشه: مطمئن شوید که قبل از دم کردن، با دانه های قهوه شگفت انگیز شروع می کنید، نه قهوه های مانده!

بهترین روش تهیه قهوه – خلاصه ای سریع

 1. دستگاه اسپرسو
 2. اسپرسو ساز دستی
 3. اسپرسو ساز اجاق گاز
 4. ایروپرس
 5. فرنچ پرس
 6. کیسه قهوه
 7. گلدان خلا V / سیفون
 8. آب رسانی
 9. دستی بر روی قهوه سازها بکشید!

دم کردن با استفاده از فشار؛ بهترین روش تهیه قهوه!

ممکن است وقتی در مورد قهوه دم کرده تحت فشار صحبت می کنیم ، کلمه “اسپرسو” به ذهن خطور کند، با این وجود روش های بیشتری برای دم کشیدن با فشار بیشتر از دستگاه اسپرسو استاندارد است.

قهوه دم کرده تحت فشار فقط یک فنجان قهوه را توصیف می کند که با استفاده از فشار … حدس می زنید… فشار استخراج می شود و منجر به زمان های استخراج سریع و دم کشیدن شدیدتر (در مقایسه با سایر سبک های دم)

بیایید نگاهی سریع به سه روش رایج برای دم کشیدن قهوه با کمی فشار بیندازیم: دستگاه اسپرسو، دیگ موکا و AeroPress.

۱. دستگاه اسپرسو

دستگاه اسپرسو، تامپر و شیرخشک زن

صرفه جویی

هر کسی که چیزی در مورد قهوه می داند می داند دستگاه اسپرسو چیست – آنها از سال ۱۹۰۱ ما را با کافئین نگه داشته اند. امروزه آنها در اشکال و اندازه های مختلف، با ویژگی ها و لقب های زیادی وجود دارند. هرچند دستگاه های فلش گیج نشوید زیرا اصول اولیه یکسان است: آب تحت فشار از طریق محفظه / دانه های دانه های قهوه ریز آسیاب شده ، از طریق فیلتر عبور داده می شود، در نتیجه آنچه ما آن را شات اسپرسو می نامیم.

گران هستند؟ بله و خیر – شما می توانید به همان مقدار کم یا هر چقدر می خواهید هزینه کنید. هشدار: انتخاب یکی می تواند طاقت فرسا باشد. شما باید تصمیم بگیرید که کدام نوع دستگاه اسپرسو را می خواهید – اما خوشبختانه ما راهنمای خرید هر یک از آنها را داریم. شما ماشین های نیمه اتوماتیک خانگی، ماشین های کاملاً اتوماتیک، دستگاه های اهرم دستی، سازنده های کوچکتر و قابل حمل اسپرسو یا اگر کافه هستید – ماشین های تجاری.

برای یک انتخاب ساده تر می توانید در صفحه فروشگاه کافیته با انواع دستگاه های اسپرسو ساز و قهوه ساز خانگی آشنا شوید!

برای دستگاه تمایل حرفه ای تر یا قدیمی … دستگاه اسپرسوی اهرمی، که با دست شما پمپ می شود، یک روش عالی برای دم کردن قهوه استثنایی است. برای کسانی که دوست دارند همه کارها برای آنها انجام شود (“من فقط یک قهوه لعنتی می خواهم و نمی خواهم حرکت کنم”)، دستگاه های اسپرسو فوق العاده اتوماتیک مانند اینها گزینه بسیار خوبی هستند (گرچه گران قیمت هستند).

چه انتظاری می رود؟

بستگی به دستگاه شما دارد. برای گرم شدن یک ماشین تجاری ممکن است ۱۵-۴۰ دقیقه زمان لازم باشد و یک ماشین خانگی فقط ۳ دقیقه طول می کشد. اگر گرم شود ، در عرض ۳۰-۲۰ ثانیه رفع می شوید.

 1. نوع آسیاب مورد نیاز: شما به یک آسیاب خوب و سازگار نیاز خواهید داشت. در اینجا یک ترفند تجارت وجود دارد: (۱) خرد کردن خرد کردن و مشاهده آنچه اتفاق می افتد (باید در نوک انگشتان شما جمع شود). خیلی درشت است و اصلاً جمع نمی شود، خیلی خوب است و بیش از حد جمع می شود.
 2. نتیجه دم کردن: یک اسپرسو، اگر درست انجام شود، قوی، تیز و پر از عطر و طعم است. سپس می توانید آب گرم اضافه کنید تا آن را به یک آمریکنو تبدیل کنید یا مقداری شیر را بخار پز کنید تا یک قهوه با پایه شیر درست کنید.
 3. سطح مهارت مورد نیاز: همه چیز به دستگاه شما بستگی دارد – بعضی از آنها تقریباً به طور خودکار ضربه خوبی ایجاد می کنند ، برخی دیگر (انواع تجاری تر ، دستی) به سطح یا مهارت بالایی نیاز دارند ، از این رو نیاز به مدارس باریستا وجود دارد. برای بهترین نتیجه از دانه و اسپری خوب استفاده کنید.
 4. بهترین گزینه برای شما: اگر دوست دارید یک نوشیدنی شیری (به عنوان مثال یک لاته) استفاده کنید یا اگر نوعی هستید که کافئین را سریع و سریع دوست دارید. اسپرسو منحصر به فرد است – هیچ دستگاه دیگری نمی تواند یک عکس اسپرسو خوب تکرار کند.
 5. برای شما خیلی بزرگ نیست: اگر یک نوشیدنی مزه ظریف را ترجیح می دهید ، اگر نمی خواهید صدها دلار برای یک دستگاه قهوه ساز خرج کنید یا فضای لازم برای دستگاه ندارید (شاید غالباً مسافرت می کنید؟)، دستگاه اسپرسو فقط در زندگی خود چمدان اضافی باشید.

طرفداران

 • دم کردن سریع (یک بار گرم شدن)
 • محدوده قیمت (و کیفیت) از نسبتاً ارزان تا فوق العاده گران
 • دم کرده کافئین بسیار تیز و غلیظ

مخالفان

 • ماشین آلات ارزان قیمت کمتر از نتایج ایده آل به شما می دهند
 • فضای پیشخوان آشپزخانه را اشغال کنید
 • یک دستگاه سخت مطلق برای تمیز کردن

۲. دم کنی اسپرسو Moka Pot / Stovetop

قابلمه موکا

صرفه جویی

چند صد دلار برای خرج کردن در یک دستگاه اسپرسو ندارید، اما هنوز به دنبال ضربه ای شبیه اسپرسو هستید که از یک دم نوش تحت فشار حاصل می شود؟ قابلمه اسپرسو اجاق گاز AKA گلدان موکا بهترین روش تهیه قهوه بعدی است.

جادوی موجود در گلدان موکا در روند تولید ۳ محفظه است. آب در محفظه پایین می جوشد و بخار باعث فشار می شود که آب را از طریق محلول قهوه به داخل محفظه بالایی هل می دهد.

آیا شات حاصل همان شات اسپرسو است؟ نه، نه کاملا!

اگر این کار را به درستی انجام دهید (مهارت کمی نیز در این کار وجود دارد) معجونی تلخ و شیرین باقی خواهید ماند که شما را در طول روز موفق خواهد کرد. در اینجا راهنمای دم کردن قهوه قابلمه موکا وجود دارد. یک امتیاز به گلدان موکا: می توانید چندین فنجان قهوه (از چهار تا ۱۶) به طور همزمان دم کنید. این یک روش عالی برای کافئین کردن جمعیت است.

چه انتظاری می رود؟

 1. زمان: فوق العاده سریع – وقتی آب خود را گرم کردید بیش از ۵ دقیقه طول نمی کشد (اگر از اجاق القایی استفاده می کنید کمی بیشتر). به همین دلیل ، گزینه ای مناسب برای افراد محروم از کافئین هنگام عجله صبح است.
 2. نوع آسیاب مورد نیاز: این قسمت روی حیله و تزویر است. به عنوان یک قاعده ، شما آن را خشن تر از یک اسپرسوی خوب ، مانند آسیاب ، و ظریف تر از یک آسیاب قهوه قطره ای می خواهید. اگر این کمکی نکرد – بهترین راه برای دستیابی صحیح به روش آزمایشی و خطایی – درشت را شروع کنید و ریزتر بروید تا زمانی که بافت و طعم نتیجه نهایی برای شما مناسب باشد.
 3. قاعده سرانگشتی: اگر دم نوش شما خیلی ضعیف و آبکی باشد، خیلی هم سیر کرده اید (کم استخراج شده اید). خیلی تلخ است، و شما خیلی خوب شده اید (بیش از حد استخراج شده)
 4. نتیجه دم کردن: یک عکس اسپرسو کاملاً مناسب نیست، اما نزدیک به آن است (اگر از آسیاب مناسب و تکنیک مناسب استفاده کنید). انتظار یک قهوه تند و قوی را داشته باشید.
 5. سطح مهارت مورد نیاز: شما نیازی به باریستایی از هر نوع نیستید – هنگامی که سنگ زنی مناسب را انجام دادید (که سخت ترین قسمت آن است) این یک فرآیند نسبتاً ساده است – فقط محفظه ها را پر کنید، حرارت را روشن کنید و از نزدیک مراقب باشید بر روی آن.
 6. بهترین گزینه برای شما: اگر بودجه خوبی دارید یا چیزی فوق العاده قابل حمل می خواهید اما طرفدار دم نوشیدن “تمیز و نازک” قهوه قطره ای نیستید. در اینجا گلدان های مورد علاقه ما قرار دارد.
 7. برای شما خیلی بزرگ نیست: اگر طعم و بافت یک اسپرسو را دوست دارید. نوشیدنی حاصل قوی است (حتی کمی خشن) بنابراین اگر این سبک شما نیست، همچنان نگاه کنید.

طرفداران

 • قهوه ساز فوق العاده ارزان
 • سریع دم می شود
 • بسیار قابل حمل – حتی می توانید گلدان های کوچک تهیه کنید که برای سفر مناسب هستند.

مخالفان

 • برخی می گویند این طعم و مزه مانند “اسپرسو ساخته شده از ۱۵ سال پیش” (به عنوان مثال کیفیت پایین)
 • خطر بیش از حد و زیر استخراج زیاد است (بستگی به ظرافت خرد کردن شما دارد)

۳. بهترین روش تهیه قهوه: ایروپرس

صرفه جویی

AeroPress پیرو فرقه ای در بین جامعه قهوه سفر دارد و بیشتر به یک پروژه علمی شباهت دارد تا یک قهوه ساز. اما اگر از ما بپرسید این بهترین چیزی است که برای قهوه اتفاق افتاده است و بسیاری از افراد می گویند این بهترین قهوه ای را که چشیده اند ، دم می کند.

ساده نگه داشتن نام بازی است؛ دمای مناسب آب، فشار هوا و اندازه مناسب خرد کردن ، در عرض چند دقیقه شما را با یک مزه عالی دم می کند! (به طور جدی، این یکی از سریعترین دستگاه های قهوه ساز است که می توانید از آن استفاده کنید.) و بسیاری از مردم می گویند که این بهترین قهوه ای را که چشیده اند دم می کند.

هنگام خرید AeroPress شما یک ابزار ساده ۳ تکه را خریداری می کنید که به شما امکان می دهد با حداقل تلاش قهوه عالی ایجاد کنید. بهترین چیز در مورد این دستگاه این است که می تواند قهوه معمولی، قهوه دم کرده سرد تهیه کند و حتی می تواند تقریبا اسپرسو درست کند.

از بهترین روش تهیه قهوه چه انتظاری می رود؟

برای تهیه یک قهوه به روش Aeropress چند روش وجود دارد ، اما اگر عجله دارید، پس از اینکه آب شما به اندازه کافی گرم شود، می توانید آن را در ۶۰ ثانیه انجام دهید. در اینجا نیز لازم به ذکر است که پاکسازی یک رویا است.

 1. نوع آسیاب مورد نیاز: این قسمت جالب است – مهم نیست! بر اساس سنگ زنی نتیجه متفاوتی خواهید گرفت ، بنابراین باید سایز مناسب را براساس روحیه خود انتخاب کنید!
 2. نتیجه دم کردن: از نظر رنگ و طعم زیبا. این بیشتر یک قهوه مزه “تمیز” است (متفاوت از مطبوعات فرانسه یا قابلمه موکا). اگر بخواهیم آن را در ۴ کلمه توصیف کنیم: صاف ، غنی ، خالص و سریع (این ممکن است شعار Aeropress باشد یا نباشد)
 3. سطح مهارت مورد نیاز: حتی گربه شما نیز می تواند از آن استفاده کند – استفاده از آن بسیار آسان است. تنبل نشوید، به محض اینکه به طور منظم دم Aeropress را تسلط پیدا کردید، می توانید روش ها و روش های دیگر دم را امتحان کنید.
 4. بهترین گزینه برای شما: اگر مسافر هستید یا فقط کسی هستید که از یک قهوه سریع ، تمیز و عالی لذت می برد. یا شاید عاشق اردو زدن باشید؟ AeroPress همه جعبه ها را تیک می زند. فراموش نکنید که روش معکوس را امتحان کنید.
 5. برای شما خیلی بزرگ نیست: ممکن است ما در گفتن این حرف مغرضانه به نظر برسیم، اما همه باید Aeropress (هر کسی که قهوه می نوشد) باشد. اگر ایده هدر رفتن و استفاده از فیلترهای کاغذ را دوست ندارید ، شاید این برای شما مناسب نباشد.

طرفداران

 • بسیار قابل حمل – بدون خطر شکستن، آن را به هرجایی ببرید (از پلاستیک بدون BPA ساخته شده است)
 • توانایی شخصی سازی دم کرده شما زیاد است (با آن کمی سرگرم شوید)
 • یک فنجان عالی و تمیز قهوه درست می کند

مخالفان

 • فیلترهای کاغذی مورد نیاز است که به اتلاف نیاز دارد.
 • در هر چرخش فقط می توانید دو قهوه درست کنید، بنابراین اگر برای چند نفر قهوه درست می کنید ممکن است خسته کننده شود.

۴. دم کردن از طریق Stepping، بهترین روش تهیه قهوه!

آب کشیدن فقط کلمه دیگری برای غوطه وری است ، و این اساسی ترین (و طولانی ترین حالت) دم کردن قهوه است. به طور خلاصه، شما به راحتی آسیاب های قهوه را مستقیماً با آب داغ مخلوط می کنید ، اجازه می دهید تا این دو جادو کنند و سپس آنها را از هم جدا می کنید ، قهوه را نگه می دارید و آسیاب های خیس قهوه را می ریزید. به نظر می رسد به اندازه کافی ساده، درست است؟ این است.

با این حال، یک خط خوب بین بیش از حد و تحت شیب تولید دم وجود دارد. خیلی زود است و شما خیلی ضعیف خواهید نوشید و یک نوشیدنی تلخ معمولی خواهید نوشید.

نکته مثبت، یادگیری صحیح شیب دار کردن علم موشک نیست و اگر درست انجام شود ، با کشف طعم هایی از دانه های قهوه که قبلاً نمی دانید، یک دم کرده با طعم منحصر به فرد باقی می ماند.

متداول ترین روش برای نوشیدن قهوه فرنچ پرس است (که قصد داریم جزئیات آن را بررسی کنیم).

۴. فرنچ پرس

 

فرنچ پرس طلسم غیررسمی قهوه های خانگی است. این قهوه از قبل از تولد پدربزرگ و مادربزرگ شما در خانه ها است و در بین جامعه باریستا در خانه پیروان بسیار وفاداری دارد.

چرا؟

این به احتمال زیاد به دلایل متعددی وجود دارد، اما حدس ما از این بابت است که استفاده از آن بسیار آسان است، می توان آن را برای تغییر در جیب برداشت (تقریبا) و دم نوعی با طعم متمایز تولید می کند و احساس می کند هیچ روش دیگری نیست.

اگر به قهوه فرانسوی و فرنچ پرس علاقه دارید ، از آسیاب قهوه درست استفاده کنید زیرا این اشتباه کمی شناخته شده اما فوق العاده رایج، قهوه فرانس پرس را در سراسر جهان آزار می دهد. در اینجا یک راهنمای دقیق در مورد نحوه استفاده از پرس فرانسه آمده است.

چه انتظاری می رود؟

 1. خیلی سریع نیست اما خیلی هم کند نیست. از (تقریبا) جوشاندن آب، تا خیز و فرو رفتن، حدوداً ۱۰ دقیقه زمان نیاز دارید. با این وجود مطبوعات فرانسوی شما در حالی که شیب دار هستید، به توجه بی نظیر شما احتیاج دارند.
 2. نوع سنگ زنی مورد نیاز: سنگ زنی دوره ای تنها راه است. خیلی خوب خرد کردن به این معنی است که ذراتی در فیلتر گیر کرده و به داخل ماده دم کرده منتقل می شوید و به بیش از حد متراکم اضافه می کنید و شما را با آشفتگی تلخی روبرو می کند.
 3. نوشیدن نتیجه: یک قهوه معطر بی نظیر و خشن که سرشار از طعم و مزه است ، مخصوص دانه های شما. با این وجود کمی رسوب دارد ، بنابراین از نوشیدن چند جرعه آخر هر فنجان خودداری کنید
 4. سطح مهارت مورد نیاز: ساخت مطبوعات فرانسه کار ساده ای است. ساخت مطبوعات کامل فرانسه کمی سخت تر است. در کل ، اگر یک مجموعه دستورالعمل بسیار واضح را دنبال کنید ، از جمله این موارد ، آنچه را که دنبال می کنید به دست می آورید ، مشکلی ندارید.
 5. بهترین گزینه برای شما: اگر عاشق نوشیدنی منحصر به فردی هستید که از مطبوعات فرانسوی دریافت می کنید ، یا اگر غذاهای کافئین زیادی برای رفع آن دارید (به عنوان مثال یک خانواده کامل)
 6. برای شما خیلی بزرگ نیست: اگر یک مسافر مکرر هستید – از شیشه ساخته شده اند (بیشتر اوقات – گزینه های فولاد ضد زنگ موجود است)

طرفداران

 • عطر و طعم متمایز و منحصر به فرد
 • با مشاوره درست استفاده از آن آسان است
 • امکان تهیه قابلمه های بزرگ قهوه بدون نیاز به تکرار فرآیند

مخالفان

 • ممکن است به خوبی طعم چای شما نباشد
 • کار کردن با آن گاهی سخت است و کیفیت خوبی ارائه نمی کند

۵. SoftBrew

 

صرفه جویی

یک اختراع نسبتاً جدید (تخمین ۲۰۱۰) SoftBrew “فناوری ابتدایی در عین حال پیشرفته” لقب گرفته است. من مطمئن نیستم که معنای هک چیست، اما اگر بخواهم SoftBrew را با اصطلاحات ساده توصیف کنم ، می گویم “مثل فرنچ پرس است ، اما راحت تر”.

روی آن کاملاً ساده نوشته شده است: فیلتر فولاد ضد زنگ Softbrew را با قهوه آسیاب شده پر کنید، آب داغ خود را اضافه کنید، اجازه دهید تا شیب دار باشد (۴-۸ دقیقه) و سپس سرو کنید. درست مثل یک قوری، در واقع. به آبراکادابرا و جادو و جنبل هم نیاز نیست.

زیبایی این ابزار در فیلتر مخصوص است (چیزی که آنها “پیشرفته” می نامند) که صدها هزار سوراخ ریز دارد، به این معنی که شما می توانید هر سایز خرد کنید (بله ، حتی خیلی عالی) و کار می کند.

از بهترین روش تهیه قهوه چه انتظاری می رود؟

 1. زمان: اگر آب گرم خود را بگیرید ۴-۸ دقیقه طول می کشد.
 2. نوع آسیاب مورد نیاز: هر چیزی که می گذرد – می توانید از هر سایزی که خواستید استفاده کنید. آزمایش کنید!
 3. نتیجه دم کردن: مشابه مطبوعات فرانسه است. فیلتر ویژه به طور هدفمند اجازه می دهد تا زمین های کوچکتر از ۱۵۰ میکرون (AKA لعنتی ریز) که به تولید دم عمق ، عطر و طعم و بدن می بخشد. مثل مطبوعات فرانسوی است اما تمیزتر است.
 4. سطح مهارت مورد نیاز: صفر. می توانید قهوه ای عالی با SoftBrew با چشمان بسته و دستان بسته دم کنید. این همان راهی بود که قرار بود باشد.
 5. بهترین گزینه برای شما: اگر در جنبه جنب و جوش خاص قهوه نیستید (یعنی شما یک قهوه ساز نیستید) و اگر یک قهوه دم کرده با طعم بهتر از آن قهوه فوری را دوست دارید لیسانس.
 6. برای شما خیلی بزرگ نیست: اگر لذت می برید سبک دم نوش خود را با هم مخلوط کنید و کمی خلاقیت با نحوه دم کردن داشته باشید. اگر به نظر می رسد مانند شما، این چیز باعث خسته شدن شما خواهد شد.

طرفداران

 • استفاده آسان از خطا
 • نسبتاً سریع
 • در محدوده ای از اندازه ها ارائه می شود

مخالفان

 • از قطعات سرامیکی ساخته شده است، بنابراین برای سفر مناسب نیست. (بسیار شکننده است)

۶. کیسه های قهوه، بهترین روش تهیه قهوه!

مواد تشکیل دهنده کیسه قهوه

صرفه جویی

ایده قهوه فوری عالی است – در یک ظرف کوچک قرار دارد بنابراین می توانید آن را به هر جایی ببرید. فقط آب گرم اضافه کنید فقط یک مشکل اساسی وجود دارد ، طعم آن خیلی خوب نیست. کیسه قهوه را وارد کنید – راه حل قهوه فوری مزه دار.

قهوه ساییده (نه قهوه محلول، که به همین روش فوری ساخته می شود) در یک کیسه فیلتر مستقیماً در آب گرم شما فرو می رود و شما دم کرده خود را دم می کنید. اگر برای تهیه کردن، تلاش می کنید یا فقط از نوع DIY تهیه می کنید. تهیه کیسه های قهوه خود کار سختی نیست – اینجا یک آموزش است.

همانطور که در تمام روش های مرتب سازی وجود دارد، اگر به زمان توجه نکنید ، خطر بیش از حد کشیدن وجود دارد، اما این تنها مسئله اشتباه است.

چه انتظاری می رود؟

 1. با توجه به سرعت فرآیند کلی، همان سرعت دم کشیدن است. دم کرده شما در عرض ۳-۴ دقیقه آماده می شود. بدون آسیاب یا پیش گرم شدن مورد نیاز است.
 2. نوع آسیاب مورد نیاز: اگر کیسه های قهوه را از قبل تهیه کرده اید ، به خودتان بستگی ندارد. اگر خودتان را درست کردید ، سراغ خرد کردن متوسط ​​بروید. (هر اندازه ای کار می کند – اما هرچه ریزتر باشد ، عطر و طعم بیشتری خواهید داشت)
 3. نتیجه دم کردن: هیچ چیز خارق العاده ای وجود ندارد زیرا دانه های شما تازه آسیاب نمی شوند و به درستی ذخیره نمی شوند ، اما هنوز هم یک قهوه فوری را می زند.
 4. سطح مهارت مورد نیاز: آیا می توانید چای درست کنید؟ پس از این هم می توانید به خوبی استفاده کنید، شاید بهترین روش تهیه قهوه همین باشد!
 5. بهترین گزینه برای شما: اگر از قهوه فوری متنفر هستید اما هنوز هم در سفر / در سفر به کافئین ثابت می کنید.
 6. برای شما خیلی بزرگ نیست: اگر دوست دارید فرآیند دم کردن قهوه خود را انجام دهید ، یا قهوه غیر تازه آسیاب شده را تحقیر کنید (این ما هستیم)

طرفداران

 • به ابزارهای قهوه ساز گران قیمت نیازی نیست
 • فوق العاده قابل حمل
 • ارزان – فقط یک فنجان آب گرم (در هواپیما یا هنگام رانندگی) بخواهید و تقریباً یک فنجان قهوه رایگان دریافت کرده اید

مخالفان

 • طعم “لوبیای تازه آسیاب شده” را فراموش کنید
 • هدر رفتن منابع و وارد کردن زباله – مادر طبیعت از شما متنفر خواهد شد

۷. قابلمه خلا (قهوه سایفون)

مواد سازنده قهوه سیفون از آن بهترین روش تهیه قهوه را می سازند!

صرفه جویی

تهیه قهوه از این طریق که به عنوان دیگ سیفون نیز شناخته می شود، از آنجا که ظاهر می شود بی نظیر است. این ترکیبی از روشهای دم است. یک دم غوطه وری کامل (همانطور که قهوه شما به آب می رود) اما از عمل سیفون نیز برای ایجاد یک فنجان مزه عالی استفاده می کند.

این یک روش ساده برای دم کشیدن قهوه نیست. در حقیقت، به تلاش و فرایند زیادی نیاز دارد. بنابراین شما نمی خواهید روزانه از آن استفاده کنید (مگر اینکه کار دیگری برای انجام کار نداشته باشید).

بعضی از آنها به فنجان عالی مزه ای که می دهد سوگند یاد می کنیم. اما ما معتقدیم که این سبک بیشتر نوعی دم نوازی است / خودنمایی را نشان می دهد – وقتی دوستانتان در آنجا هستند آن را شلاق بزنید و به آنها نشان دهید که چقدر در هنر دم کردن پیشرفت کرده اید.

فقط مطمئن شوید که قبل از استفاده از همسایه خود را هشدار می دهید ، در غیر این صورت ممکن است فکر کنند که شما متامفتامین ها را پخت و پز نکرده اید. ما تولید کنندگان سیفون مورد علاقه خود را در این پست بررسی کردیم.

چه انتظاری می رود؟

 1. زمان: حدود ۱۰ دقیقه به خودتان اجازه دهید. ما باید در اینجا توجه داشته باشیم. تمیز کردن گلدان سیفون واقعا خیلی سخت است.
 2. نوع سنگ زنی مورد نیاز: برای بهترین نتایج ، یک سنگ زنی متوسط ​​/ دوره ای را می خواهید ، شبیه به یک دم کرده Chemex.
 3. نتیجه دم: بسیار تمیز و پر از عطر و طعم – اگر به درستی انجام شود. از آنجا که دم کرده شما فقط لیوان را لمس می کند، این قهوه خالص ترین مزه ای است که شما مدتی می نوشید.
 4. سطح مهارت مورد نیاز: کاملاً درگیر است و باید مراحل را با دقت دنبال کنید. اگر دانشمند باشید ، یا به طور اتفاقی طبخ غذا می کنید، مشکلی نخواهید داشت.
 5. بهترین گزینه برای شما: اگر واقعاً اهل قهوه ساز هستید و می خواهید چیز وحشی امتحان کنید. آنجاست!
 6. برای شما خیلی بزرگ نیست: اگر از روشی سریع و آسان برای دم کشیدن قهوه قدردانی می کنید. از این متنفر خواهید شد.

طرفداران

 • به گفته برخی از کارشناسان، اگر درست انجام شود، بهترین قهوه مزه دار را تولید می کند.
 • دوستان شما فکر می کنند شما کاملاً متخصص قهوه هستید.

مخالفان

 • این یک روش دم کردن پیشرفته است. برای اشتباه کردن آماده شوید.
 • بسیار شکننده – انتظار نداشته باشید آن را به جایی ببرید.
 • اگر فقط یک قهوه می خواهید ، این چیز دردناک است.

۸. دم کشیدن با استفاده از فیلتراسیون یا چکیدن

فیلتر قهوه یا قطره ای در حال حاضر در جامعه قهوه بسیار عصبانی است – به نظر می رسد که یک قطره چکان جدید ، بد بو و پیشرو هر ماه دیگر اختراع می شود. ما در اینجا لیستی از محبوب ترین ریختن آبجوها را در اینجا تهیه کرده ایم، اما جنگی سخت برای به روز نگه داشتن آن است (سعی می کنیم!).

ما می خواهیم بر روی قطره های قطره چکان، آب سرد، دستگاه های قطره چکان و همه چیز در این بین پوشش دهیم. ما فرض می کنیم که شما با حبوبات کامل شروع خواهید کرد و آنها را تازه خرد خواهید کرد، زیرا شما باید این کار را انجام دهید.

دم کشیدن نسبتاً ساده است: آب خود را روی لوبیاهای تازه آسیاب شده خود که به نوعی در یک فیلتر قرار می گیرند ، بریزید.

گرانش به آب هنگام عبور از زمین کمک می کند (و به داخل ظرف شما وارد می شود) و در نتیجه یک دم نوش مزه تمیز، شفاف و سبک است. برای کنترل میزان ریختن خود می خواهید از کتری غاز استفاده کنید.

کمتر با دم کردن قهوه به سبک قطره ای بیشتر است – اکثر قطره چکان ها کوچک، قابل حمل، ارزان هستند و فقط یک روش خوب لعنتی برای دم کردن قهوه های کوچک با طعم عالی هستند.

۸. کرم تراش برقی

قهوه پرکیلاتور

صرفه جویی

کرم پزی در دنیای قهوه چیز جدید و برجسته ای نیست. اگر در محلی در نیمکره شمالی به یک غذاخوری آرام نگاه کرده اید، به احتمال زیاد قهوه غلیظی نوشیده اید.

شایعات حاکی از آن است که در آنجا افرادی وجود دارند که در واقع از قهوه غلیظ لذت می برند ، اما شخصی که به من گفت همچنین خوک ها پرواز می کنند. دلیل انزجار تولیدکننده رایحه در بین دوستداران قهوه ، احترام نداشتن به دانه قهوه است.

دم کرده در یک دستگاه پرکولاتور چندین بار جوشانده می شود و منجر به استخراج بیش از حد آن می شود و در نتیجه شما را با یک قهوه ای تلخ مواجه می کند. اگر اهل فکر هستید که قهوه بد بهتر از نداشتن قهوه است، ممکن است بتوانید آن آشفتگی قهوه ای را به صورت دم نوش تهیه کنید. هر چیزی ممکن است

از چه چیزی باید انتظار داشت؟

 1. شما قرار است به مدت ۱۰ دقیقه اجازه دهید تا دستگاه آبرسانی پراکنده شود. اما این یک روش عالی برای از بین بردن قهوه است. ۳-۴ دقیقه برای نتیجه بهتر امتحان کنید.
 2. نوع سنگ زنی مورد نیاز: شما می خواهید از یک دوره سنگ زنی استفاده کنید. استفاده از آسیاب خوب ، قهوه ای را که از قبل آسیب دیده است به طور کامل از بین می برد.
 3. نتیجه دم: هیچ چیز خاصی نیست. اگر کمی مهارت استفاده کنید و یک دوره را خرد کنید و اجازه دهید بیش از ۴ دقیقه آن را بپزد ، قابل نوشیدن است. اما با نوشیدن آن هیجان زده نخواهید شد.
 4. سطح مهارت مورد نیاز: بدون مهارت مورد نیاز است. کافیست قهوه و آب را درون آن بگذارید و روشن کنید. بهترین گزینه برای شما: اگر برای شما مهم نیست که طعم قهوه چطور است و فقط به دنبال کافئین هستید. سریع و آسان است.
 5. خیلی بزرگ نیست: هر کسی که به دانه قهوه احترام بگذارد. جوانب مثبت سریع و آسان خانه خود را با آن بوی “قهوه دوست داشتنی” پر می کند روش های ناپسند دم کردن قهوه – تلخ و گرم باید اغلب به دلایل عطر و طعم و بهداشت تمیز شود.

۹. Chemex

صرفه جویی

مزیت اصلی استفاده از Chemex نسبت به قطره چکان های دیگر ظرفیت است – شما به راحتی می توانید ۳ یا ۴ فنجان را در یک بار تهیه کنید ، به جای ۱ در ۲، به این معنی که وقتی فرصت دارید، جمعیت بیشتری لذت می برید. در واقع ، شما می توانید یک Chemex 10 فنجانی خریداری کنید که ۵۰ اونس آب مصرف کند. این بهترین دوست یک سرگرم کننده است.

مانند سایر قطره چکان ها به آسانی پرتاب کردن زمین و سپس غوطه وری با آب نیست. شما باید تسلط بر جزئیات دقیق تر در مورد اندازه آسیاب، دمای آب و میزان قهوه را داشته باشید، اما پس از انجام این کار، آماده شوید تا عاشق شوید.

چه انتظار می رود؟

 1. ساعت و نیم بعد از تنظیم آن وارد شوید، این یک راه سریع برای تهیه یک قهوه عالی است.
 2. نوع سنگ زنی مورد نیاز: در اینجا متناسب با سلیقه خود بازی کنید. اما در حالت ایده آل در هر مکانی بین متوسط ​​تا دوره ، نزدیک به سمت متوسط ​​چیزها
 3. نتیجه دم کردن: فیلترهای Chemex تقریباً ۳۰٪ ضخیم تر از فیلترهای مورد استفاده در قطره چکان های دیگر هستند. به این معنی که یک فنجان قهوه با طعم غنی تر خواهید گرفت. مطبوعات فرانسه ، بدون رسوبات. “Play and Ground” در اینجا چند نکته عالی در مورد تهیه دم را ارائه می دهد.
 4. سطح مهارت مورد نیاز: روش های زیادی وجود دارد که بتواند دم کرده Chemex را دم بکشد و شما را با یک یا بیش از حد دم کرده استخراج کند. شما به تمرین نیاز خواهید داشت.
 5. بهترین گزینه برای شما: اگر جنبش ریختن قهوه را دوست دارید ، و اگر چیزی می خواهید که بتواند یک قطعه هنری را نیز دو برابر کند (در موزه های هنر نمایش داده می شود). این واقعیت را دوست دارید که می تواند همزمان ۳-۴ فنجان دم کند.
 6. برای شما خیلی بزرگ نیست: اگر فقط لازم است یک یا دو قهوه در صبح دم کنید ، یا اگر دوست دارید با آبجو خود سفر کنید.

طرفداران

 • در یک نوبت ۳-۴ فنجان درست کنید
 • دم کرده بسیار غنی و معطر
 • بهترین روش برای تهیه قهوه

مخالفان

 • شانس زیاد برای استخراج بیش از حد و تحت آن
 • اگر فقط به ۱-۲ قهوه نیاز داشته باشید، بیش از حد مجاز است.

۱۰. هاریو V60

صرفه جویی

صادقانه می گویم: وقتی برای اولین بار قطره چکان V60 خودم را گرفتم خیلی اعتقادی به آن نداشتم – در مقایسه با سایر سیستم های تولید قهوه خیلی ساده به نظر می رسید. آن هفته یاد گرفتم که هرگز فرض نکنم.

Hario v60 یک روش ساده و درخشان برای دم کشیدن قهوه است – کوچک و سبک آن ، به این معنی که می توانید آن را تقریباً در هر جایی ببرید و یک فنجان خوب به معنای واقعی کلمه درست می کند. ساده، قابل حمل است و کار می کند – به چه چیز دیگری نیاز دارید؟ اینجا یک بررسی کامل از V60 است.

بله، به نظر همه ساده است ، اما نوآوری این قطره چکان کوچک در سیستم قطره چکانی مخروطی منحصر به فرد آن است – یک سوراخ بزرگ در پایین دارد که توسط دنده های مارپیچی در کنار آن مجهز می شود.

چه انتظاری می رود؟

 1. زمان: از ۳۰ ثانیه برای شکوفه دادن و ۳ دقیقه ریختن به این معنی است که در کمتر از ۵ دقیقه آن قهوه را غرق خواهید کرد. تنگ.
 2. نوع آسیاب مورد نیاز: ظرافت متوسط ​​این کار را انجام می دهد
 3. نوشیدن نتیجه: یک دم کرده با طعم و مزه غنی (بدون آنکه علائم تلخی داشته باشید). یک فنجان قهوه تازه کننده.
 4. سطح مهارت مورد نیاز: روند کار بسیار سرراست است. توجه داشته باشید که بسته به نحوه ریختن جای خطا وجود دارد. مزیت این کار این است که شما کنترل کامل دم کرده خود را بدست می آورید ، به این معنی که اگر احساس ماجراجویی می کنید می توانید قهوه خود را مطابق طعم خود تنظیم کنید.
 5. بهترین گزینه برای شما: اگر غالباً رفت و آمد می کنید (کمپینگ یا کوله پشتی) اما نمی خواهید گرفتار شوید و خشک شوید و مجبور به نوشیدن فوری در جاده شوید. V60 با ۲.۹۴ اونس ، وزن پر بسیار خوبی است و علاوه بر این ، به هر کیت دم کرده متعصب قهوه نیز اضافه می شود. ایده آل برای زمانی که می خواهید صبحانه یک قهوه به سبک قطره قطره کنید.
 6. برای شما خیلی بزرگ نیست: اگر نوعی هستید که فقط فشار دادن یک دکمه و تهیه یک قهوه را ترجیح می دهید.

طرفداران

یک دم نوش با کیفیت ایجاد می کند ، سریع
تمیز کردن فوق العاده آسان
بسیار بسیار مقرون به صرفه (از ۹ دلار)

مخالفان

از فیلترهای ویژه ای استفاده می کند که باید بصورت آنلاین سفارش داده شوند.

 

سخن پایانی

نظرتان درمورد بخش اول این نوشته چه بود؟ شما کدام روش را ترجیح می دهید؟ چه نوع قهوه ای را بیشتر دوست دارید و پیشنهاد می کنید؟ آمریکانو؟ کاپوچینو؟ اسپرسو یا لته؟ از کدام روش بیشتر استقبال می کنید؟ قهوه ساز؟ فرنچ پرس یا سایر روش ها؟ خوشحال می شویم که نظرات و پیشنهادات ارزشمندتان را با ما در میان بگذارید!

 

پیشنهاد کافیته به شما خوانندگان عزیز وبلاگ فروشگاه اینترنتی کافیته خرید محصولات زیر می باشد:

اسپرسو ساز مباشی ۲۰۰۲ (گارانتی ۱۸ ماهه)

اسپرسو ساز مباشی مدل ECM 2010 black

اسپرسو ساز مباشی مدل ECM 2010 red

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.