دانستی ها

قهوه نیترو | آیا قهوه سرد بهتر از قهوه معمولی است؟ – قسمت دوم

قهوه نیترو

قهوه نیترو | بالاتر از کافئین

قهوه نیترو با استفاده از نسبت بیشتری قهوه به آب نسبت به قهوه معمولی تهیه می شود که می تواند محتوای کافئین آن را افزایش دهد. حتی برخی از شرکت ها ادعا می کنند که قهوه نیترو دارای ۳۰ درصد کافئین بیشتر در هر اونس (۳۰ میلی لیتر) قهوه معمولی است ، اگرچه ممکن است سطح آن توسط سازنده متفاوت باشد.

کافئین با مزایای مختلف سلامتی مرتبط بوده است ، با برخی تحقیقات نشان داده است که مصرف کافئین با افزایش متابولیسم ، افزایش عملکرد ورزشی و کاهش خطر ابتلا به دیابت نوع ۲ همراه است. همانطور که گفته شد، محتوای بالاتر کافئین در قهوه نیترو ممکن است به همه کمک نکند. کافئین نه تنها بسیار اعتیاد آور است، بلکه می تواند عوارض جانبی از جمله اضطراب ، ضربان قلب نامنظم ، سردرد و فشار خون بالا را ایجاد کند.

 

پیشنهاد نویسنده: نوشیدن آب کافئیندار، ۱۵ نوشیدنی صبحگاهی برای شروع روز، حساسیت به کافئین، آیا آب کافئین دار مفید و سالم است؟

 

قهوه نیترو | پژوهش ها چه می‌گویند؟

برخی تحقیقات نشان می دهد که ممکن است افراد خاصی نسبت به اثرات کافئین حساسیت بیشتری داشته باشند. به دلیل تفاوت های ژنتیکی احتمالاً اثرات سو بیشتری داشته باشند.

 

خلاصه

قهوه نیترو دارای مقدار کافئین بیشتری نسبت به قهوه معمولی است. اگرچه کافئین می تواند برخی از مزایای سلامتی را به همراه داشته باشد. اما همچنین می تواند عوارض جانبی خاصی را در افراد حساس ایجاد کند.

 

قهوه نیترو | همان مزایای سلامتی قهوه معمولی

وقتی صحبت از آن می شود ، فواید قهوه معمولی و نیترو برای سلامتی کاملاً مشابه است. هر دو حاوی کافئین ، آنتی اکسیدان و تعداد زیادی ریز مغذی – مانند ریبوفلاوین و اسید پانتوتنیک – هستند. که برای سلامتی شما ضروری هستند.

قهوه سرد

قهوه سرد

به علاوه ، قهوه معمولی به لیست طولانی دیگری از مزایای سلامتی مرتبط است:

 

  • افسردگی را کاهش می دهد: نوشیدن حداقل چهار فنجان قهوه در روز ممکن است خطر ابتلا به افسردگی را تا ۲۰٪ کاهش دهد.

 

  • طول عمر را افزایش می دهد: مطالعات مصرف قهوه را با خطر کمتری برای مرگ مرتبط دانسته است.

 

  • خطر دیابت را کاهش می دهد: مصرف منظم قهوه با ۳۰-۳۵٪ خطر ابتلا به دیابت نوع ۲ همراه است.

 

  • از زوال عقل جلوگیری می کند: افزایش مصرف کافئین می تواند با کاهش خطر ابتلا به زوال عقل و همچنین آلزایمر و پارکینسون مرتبط باشد.

 

  • به کاهش وزن کمک می کند: نشان داده شده است که مصرف کافئین باعث افزایش متابولیسم و ​​افزایش چربی سوزی برای افزایش کاهش وزن می شود.

 

  • اگرچه اثرات خاص این قهوه به طور گسترده مورد مطالعه قرار نگرفته است. اما از همان مواد قهوه معمولی ساخته شده است و به نظر می رسد مجموعه ای از ویژگی های بهداشتی مشابه داشته باشد.

 

خلاصه

قهوه نیترو و قهوه معمولی از ترکیبات یکسانی برخوردار هستند. احتمالاً فواید مشابه سلامتی نیز دارند. قهوه با بسیاری از اثرات مثبت سلامتی همراه بوده است. از افزایش متابولیسم گرفته تا خطر پایین تر دیابت.

 

چگونه قهوه نیترو را در خانه درست کنیم؟

قهوه نیترو

قهوه نیترو

این نوع از قهوه به دلیل طعم و ممتاز و متمایز بودن آن گزینه محبوب محبوب قهوه است.

متأسفانه یافتن آن دشوار است و اغلب گران است. برای هر فنجان حدود ۳-۵ دلار. در حالی که تهیه قهوه نیترو واقعی به تجهیزات اضافی برای تزریق قهوه با نیتروژن نیاز دارد. می توانید یک دسته قهوه سرد را در خانه تهیه کنید تا طعم مشابه و مشخصات مغذی مشابهی داشته باشد:

  1. ۴ اونس (۵۷ گرم) قهوه درشت آسیاب شده را با حدود ۴ فنجان (۹۴۶ میلی لیتر) آب ترکیب کنید. سپس به راحتی ۱۸ تا ۲۴ ساعت آن را هم زده. سپس در یخچال بگذارید.
  2. بعد از اینکه آب قهوه تمام شد، آن را روی صافی و پارچه آبکی بریزید تا قهوه از کنسانتره قهوه جدا شود.
  3. نوشیدنی را به یک شیشه تمیز منتقل کرده و لذت ببرید.
  4. می توانید مقادیر را برای تهیه دسته های بزرگتر تنظیم کنید و نوشیدنی را همزمان تا دو هفته در یخچال نگهداری کنید.

 

خلاصه

اگرچه تجهیزات اضافی برای تهیه قهوه نیترو واقعی لازم است. شما می توانید به راحتی و فقط با استفاده از چند ماده اولیه قهوه دم کرده سرد در خانه تهیه کنید.

 

قهوه نیترو | سخن پایانی

قهوه نیترو دم کرده سرد طعم شیرین تری دارد و از بافت ضخیم و نرم تری نسبت به قهوه معمولی برخوردار است.

چه، اسید کمتری دارد و از نظر کافئین بیشتر است. با این حال ، هنگامی که صحبت از ارزش غذایی و فواید سلامتی می شود ، مانند کاهش وزن و طول عمر طولانی ، قهوه معمولی و نیترو کاملاً مطابقت دارند.

برای استفاده از عطر و طعم و بافت منحصر به فردی که ارائه می دهد. هر از چند گاهی احساس راحتی کنید و فنجان قهوه داغ خود را برای نوشیدنی سرد خاموش کنید.

 

پیشنهاد کافیته به شما خوانندگان عزیز وبلاگ فروشگاه اینترنتی کافیته خرید محصولات زیر می باشد:

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.