آموزش ها, دانستی ها

معرفی ۷ چای تسکین دهنده نفخ و باد معده | بخش دو

چای تسکین دهنده نفخ

چای تسکین دهنده نفخ و برای کاهش نفخ شکم

بسیاری از گیاهان دارویی شگفت انگیز وجود دارد که می توان آنها را برای ایجاد نفخ و تسکین گاز در چای دم کرد. نوشیدن این چای ها در طول روز می تواند به تسکین درد و ناراحتی بیماری های گوارشی کمک کند.

 

پیشنهاد نویسنده: چای برای استرس

 

 

۱. نعناع فلفلی

چای تسکین دهنده نفخ | نعناع فلفلی گیاه خارق العاده ای است که قرن ها برای درمان بیماری های گوارشی استفاده می شده است. این همه به لطف ماده فعال آن ، منتول است.

نعناع

نعناع

منتول همان چیزی است که به نعناع طعم “نعناع” می بخشد. منتول همچنین با کمک به کاهش التهاب ، عطر و طعم فوق العاده ای به شما می دهد. خواص ضدالتهابی چای نعناع به تسکین ناراحتی معده که می تواند باعث نفخ و گاز معده شود کمک می کند.

مطالعات نشان می دهد که چای نعناع دارای خواص ضد اسپاسم قوی است ، که به این معنی است که به روده شما کمک می کند تا آرام شود. این به شما کمک می کند گازهای روده ای و نفخ معده را تسکین دهید.

تحقیقات همچنین نشان داده است که چای نعناع می تواند یک اثر ضد درد (تسکین دهنده درد) ایجاد کند که به تسکین ناراحتی مربوط به نفخ شکم کمک می کند.

آیا می خواهید قدرت و انرژی مغز خود را تقویت کنید؟ | چای تسکین دهنده نفخ

امگا ۳ برای عملکرد مغز و همچنین بهزیستی کلی ما بسیار مهم است ، اما بدن ما نمی تواند آن را به تنهایی در سطوح قابل توجهی تولید کند. این را از یک مکمل خوب روغن ماهی امگا ۳ مصرف کنید!

۲. زنجبیل

چای زنجبیل از ریشه (ریزوم) گیاه زنجبیل درست می شود. این یک عطر و طعم گرم و تند است که هم محرک و هم مغذی است.

زنجبیل ضد استفراغ قوی است ، به این معنی که می تواند به کاهش احساس حالت تهوع و سوi هاضمه کمک کند. صدها سال است که به عنوان داروی خانگی برای استفراغ ، ناراحتی های معده و حتی تهوع صبحگاهی استفاده می شود.

چای زنجبیل

چای زنجبیل

چای تازه زنجبیل به دلیل خاصیت ضد التهابی و تحریک کننده خاصیت ویژه در تسکین شکم نفخ دارد. همچنین ضد التهاب است ، بنابراین به خصوص برای IBS مفید است.

چای تسکین دهنده نفخ | همچنین مشخص شده است که چای زنجبیل به سیستم گوارش شما کمک می کند تا سریعتر و کارآمدتر تخلیه شود ، که به شما کمک می کند تا از احساس “پر شده” بعد از غذا جلوگیری کنید.

پیشنهاد کافیته به شما خوانندگان عزیز وبلاگ فروشگاه اینترنتی کافیته خرید محصولات زیر می باشد:

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.