آموزش ها, دانستی ها

خوردن قهوه بدون اضافه وزن!

خوردن قهوه بدون اضافه وزن

خوردن قهوه بدون اضافه وزن | چگونه قهوه را بدون افزایش وزن بنوشیم

خوردن قهوه بدون اضافه وزن | روش های زیادی برای لذت بردن از فنجان قهوه روزانه خود بدون افزایش وزن وجود دارد.

 

پیشنهاد نویسنده: تاریخچه قهوه در ایران

 

مهمترین نکته این است که از افزودن قند اضافی به قهوه خودداری کنید. شکر در بسیاری از خامه های طعم دار و لاته های از قبل آماده شده وجود دارد – و بسیاری از افراد قند میز یا شیرین کننده های مایع مانند شربت گاو را مستقیماً به فنجان جو اضافه می کنند.

در اینجا چند روش برای کاهش مصرف قند وجود دارد در حالی که هنوز به قهوه خود طعم اضافه می کنید:

مقداری دارچین بپاشید.
از شیر بادام شیرین نشده ، شیر نارگیل یا نصف و نیم استفاده کنید.
از مقدار کمی شیرین کننده طبیعی و بدون کالری مانند استویا استفاده کنید.
چند قطره عصاره وانیل اضافه کنید.
در یک مربع کوچک شکلات تلخ با کیفیت بالا ذوب شوید.

اگرچه شیر نصف و نیم و نارگیل قند کمی دارد ، اما کالری آن از سایر مواد افزودنی بیشتر است. بهتر است برای جلوگیری از دریافت کالری بیش از حد ، از مقدار کمی از این محصولات در قهوه خود استفاده کنید.

قهوه بدون اضافه وزن

قهوه بدون اضافه وزن

خوردن قهوه بدون اضافه وزن!

قهوه به طور طبیعی طعم تلخ دارد ، بنابراین لازم است برای تنظیم جوانه های چشایی خود به تدریج مقدار شیرین کننده اضافه شده را کاهش دهید. به عنوان مثال ، دفعه دیگر که یک لاته شیرین خریداری کردید ، سعی کنید نیمی از مقدار معمول شربت طعم دهنده را بخواهید.

بهتر از این ، قهوه خود را در خانه تهیه کنید. به شما این امکان را می دهد که علاوه بر کنترل مقدار شیرین کننده ، در هزینه خود نیز صرفه جویی کنید.

اگر از قهوه ضد گلوله لذت می برید ، سعی کنید چربی های سالم را انتخاب کنید. مانند کره علفی یا روغن نارگیل – و از مقادیر کم استفاده کنید. علاوه بر این ، مراقب دریافت کالری روزانه باشید تا اطمینان حاصل کنید که بیش از حد کالری مصرف نمی کنید.

خلاصه | خوردن قهوه بدون اضافه وزن

شما می توانید با محدود کردن قند اضافه شده ، استفاده از گزینه های سالم تر و پرهیز از کالری اضافی ، خطر افزایش وزن با قهوه را به حداقل برسانید.

خط آخر

خوردن قهوه بدون اضافه وزن | قهوه به تنهایی باعث افزایش وزن نمی شود. در واقع ، ممکن است با تقویت متابولیسم و ​​کمک به کنترل اشتها باعث کاهش وزن شود.

فنجان های قهوه

فنجان های قهوه

با این حال ، می تواند روی خواب تأثیر منفی بگذارد ، که ممکن است باعث افزایش وزن شود. علاوه بر این ، بسیاری از نوشیدنی های قهوه و جفت های محبوب قهوه دارای کالری بالا و قند اضافه هستند.

برای به حداقل رساندن خطر افزایش وزن ، سعی کنید مواد قندی اضافه شده و مواد افزودنی پرکالری را کاهش دهید.

مصرف یک فنجان قهوه روزانه می تواند راهی سالم برای شروع روز باشد. با این حال ، مهم است که هنگام تهیه یا سفارش نوشیدنی خود ، به مواد مورد استفاده توجه داشته باشید.

پیشنهاد کافیته به شما خوانندگان عزیز وبلاگ فروشگاه اینترنتی کافیته خرید محصولات زیر می باشد:

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.