آموزش ها, دانستی ها, دستور تهیه

خامه را فراموش کنید؛ این مواد جدید در قهوه را امتحان کنید!

مواد جدید در قهوه

اگر به دنبال مواد جدید در قهوه هستید بخوانید!

آیا شما یکی از ۵۴٪ بزرگسالان آمریکایی هستید که هر روز قهوه یکسان و بدون مواد جدید در قهوه می نوشید؟ بعد از سالها پایین کشیدن فنجان بعد از فنجان جو ، آیا روال صبح شما کمی کسل کننده است؟ آیا می خواهید گزینه سالم تر، یا گزینه ای انحرافی تر را امتحان کنید؟ خامه را در قهوه خود فرو بریزید و جاوا را با این مواد افزودنی غیرمعمول ادویه کنید.

 

قهوه کره

هرچقدر که عجیب به نظر برسد کره در قهوه دقیقاً مفهوم جدیدی نیست. در سنگاپور ، دانه های قهوه قبل از اینکه از فیلتر در لیوان شما صاف شود ، در کره سرخ می شوند.

افزودن یک قطره کره به قهوه صبحگاهی در بین طرفداران رژیم paleo به طور فزاینده ای محبوب می شود. کره خاصیت کرمی و ابریشمی را به دم کرده شما می بخشد. طعم کره از بین می رود ، اما با تلخی قهوه به خوبی متعادل می شود. نکته مثبت این ترکیب این است که بسیاری از افراد معمولی که از قهوه کره استفاده می کنند ، می گویند که نوشیدن آن احساس سیری بیشتری در آنها ایجاد می کند ، که می تواند برای کسانی که رژیم های محدود کالری دارند خوب باشد.

قهوه کره

قهوه کره

مواد جدید در قهوه | قهوه ضد گلوله!

عمیقاً شبیه قهوه کره قهوه ضد گلوله محبوبیت فزاینده ای است که توسط Dave Asprey در وبلاگ Bulletproof Executive ایجاد شده است.

ایجاد Asprey همچنین نیاز به کره دارد (حدود ۲ پیمانه) ، اگرچه شرط می کند که شما فقط از نمک و علفی استفاده کنید (مانند مارک Kerrygold). همچنین شامل افزودن ۱-۲ گرم روغن MCT است. MCT ها تری گلیسیریدهایی با زنجیره متوسط ​​هستند که به طور طبیعی در روغن هسته نارگیل و نخل یافت می شوند. MCT خیلی سریع در کبد متابولیزه می شود و گزارش می شود که باعث افزایش مصرف انرژی می شود ، در حالی که ذخیره چربی را کاهش می دهد.

گفته می شود که قهوه ضد گلوله باعث افزایش انرژی ، کاهش چربی و عملکرد مغز می شود … همه در عین سلیقه عالی.

 

قهوه با شیر تغلیظ شده

کسانی که از ویتنام بازدید کرده اند ، به خوبی می دانند که چقدر شیر تغلیظ شده با جاوا جفت می شود. یک قهوه سرد یخ زده ویتنامی می تواند به راحتی حاوی یک چهارم تا نصف فنجان شیر غلیظ شیرین و غلیظ باشد. این ترکیب کاملاً خوشمزه است. وظیفه دوگانه آن را دارد که قهوه شما را خامه ای و همزمان شیرین کند. این نوشیدنی هم گرم و هم سرد عالی است. جایگزینی قهوه با یک قاشق گرم اسپرسو به همان اندازه خارق العاده است.

 

مواد جدید در قهوه | Affogato (اسپرسو و بستنی)

آیا می خواهید با چیز خاصی از خود پذیرایی کنید؟ Affogato را امتحان کنید. این نام ایتالیایی به معنای “غرق شده” است و به طور سنتی به شکل یک قاشق بستنی وانیلی (یا ژلاتو) در می آید که روی آن یک قاشق داغ اسپرسو قرار دارد. مایع داغ بستنی را ذوب می کند. سپس شما را با یک نوشیدنی غنی و خامه ای ترک می کند. اگر خوشمزه بودن این دو جمله آخر به راحتی برای شما آشکار نباشد ، پس ما هرگز نمی توانیم دوست باشیم.

اسپرسو و بستنی

اسپرسو و بستنی

حتی برخی از آنها یک گلوله آماتو ممتاز به این مخلوط اضافه می کنند تا این نوشیدنی مجلل را حتی بیشتر بهبود ببخشند. Affogatos برای بعد از ظهرهای گرم تابستان مناسب است و وقتی با کوکی سرو می شود. بعد از شام مهمانی دسر درست می کند.

 

قهوه و دارچین

با تعویض خامه و شکر برای دارچین می توانید حدود ۷۰ کالری در هر فنجان قهوه صرفه جویی کنید. علاوه بر این ، دارچین فواید زیادی را گزارش کرده است. از جمله نرم کننده خوشه قند. کاهش ولع مصرف. تقویت سیستم ایمنی بدن. کاهش احتقان و حتی تقویت عملکرد مغز. حتی یک مطالعه نشان داد که فقط یک قاشق چای خوری دارچین در روز می تواند سطح قند خون ، تری گلیسیرید ، کلسترول LDL (میزان بد) و کلسترول کل را در افراد مبتلا به دیابت نوع ۲ کاهش دهد. علاوه بر تمام این مزایا ، دارچین طعم خوشمزه ای به قهوه شما می بخشد که ارزش امتحان آن را دارد.

 

سخن پایانی

صبح روز خود زندگی جدیدی را بریزید و مواد جدید در قهوه را امتحان کرده و مطمئن شوید که این نگاه عمیق به دنیای گسترده خوبی از کافئین و قهوه ای را بررسی می کنید.

پیشنهاد کافیته به شما خوانندگان عزیز وبلاگ فروشگاه اینترنتی کافیته خرید محصولات زیر می باشد:

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.