دانستی ها

تغییرات فرهنگ خرید آنلاین قهوه در دوران قرنطینه

خرید آنلاین قهوه

خرید آنلاین قهوه در خانه | کرونا و قرنطینه خانگی چه تاثیراتی بر خرید قهوه به صورت آنلاین و مایحتاج دیگر داشت؟

بحث خرید آنلاین در تمام جهان و نه تنها خرید آنلاین قهوه بلکه تمام مایحتاج مردم در زمان شیوع ویروس کرونا تغییرات اساسی کرد. بیش از یک سال از بحران کرونا و قرنطینه خانگی همه ما می گذرد. بعضی کشورها با سیاست های سخت گیرانه به هر شکلی از خروج مردم از خانه هایشان جلوگیری کردند. مردم چاره ای جز خرید آنلاین نداشتند. اما این توفیق اجباری مزیت های خودش را هم داشت!

خرید قهوه آنلاین

 

 

حرید آنلاین قهوه در خانه | آمار درمورد میزان تغییرات و فرهنگ خرید آنلاین چه می گوید؟

آمار های سایت دیجی کالا و همچنین بررسی های انجام شده چه در ایران و چه در خارج از کشور همه بیانگر یک چیز هستند:‌ فرهنگ خرید اینترنتی قهوه هر روز بیشتر از دیروز رشد می کند.

اما دلیل تغییر فرهنگ خرید قهوه آنلاین چیست؟ آیا مردم تنها به دلیل ترس از کرونا و قرنطینه به خرید اینترنتی قهوه روی آورده اند؟

عدم دسترسی به فروشگاه ها و خرید حضوری تنها دلیل خرید قهوه غیرحضوری نبود. خرید آنلاین مزایای زیادی نسبت به خرید حضوری دارد. چند مزیت خرید قهوه به صورت اینترنتی عبارت اند از:

  • هر اطلاعاتی که بخواهید در اینترنت پیدا می شود. می توانید محصول مورد نظرتان را در چند سایت متنوع ببینید. قیمت ها را مقایسه کنید و در نهایت بهترین محصول را انتخاب کنید.
  • قیمت آنلاین شاپ ها به نسبت فروشگاه ها و مراکز حضوری معقول تر  و مناسب تر است. چرا که فروشگاه های آنلاین هزینه اجازه آب برق و مالیات مغازه را پرداخت نمی کنند.

 

خرید غیر حضوری

 

  • اکثر سایت های خرید غیر حضوری قهوه دسترسی ۲۴ ساعته به پشتیبان دارند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر یا پیگیری سفارش در هر زمانی از روز با آن ها در ارتباط باشید
  • گاهی تنها معیار ما برای خرید نظرات مردم و خریداران آن محصول است. تمامی نظرات مثبت و منفی و همچنین تجربیات مفید کاربران پایین هر محصول به صورت کامل نمایش داده شده تا شما عزیزان بتوانید بهترین انتخاب را در خرید قهوه به صورت آنلاین داشته باشید.

 

اگر درمورد خرید آنلاین و نحوه سفارش از سایت کافیته سوالی داشتید می توانید صفحه سوالات متداول ما را چک کنید. در صورتی که سوال مورد نظرتان را پیدا نکردید همکاران بخش پشتیبانی برای پاسخگویی به شما در خدمتتان هستند.

پیشنهاد کافیته به شما خوانندگان عزیز وبلاگ فروشگاه اینترنتی کافیته خرید محصولات زیر می باشد:

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.