دانستی ها, دستور تهیه

۹ چای ویژه و خوشمزه برای بهبود سلامت شما | قسمت دوم

۹ چای ویژه و خوشمزه

۹ چای ویژه و خوشمزه

 

پیشنهاد نویسنده: چای برای استرس

 

چای گزنه

۹ چای ویژه و خوشمزه | تا به حال چای گزنه نشنیده اید؟ وقت آن است که این کار را انجام دهید: این چای یک سوپراستار سلامتی است که طیف گسترده ای از فواید را فراهم می کند. این از طریق تحریک سیستم لنفاوی ، ایمنی شما را تقویت می کند ، کلیه ها را بازیابی می کند و سنگ کلیه را می شکند ، مشکلات پوستی را پاک می کند و فشار خون را کاهش می دهد. حتی می تواند در بهبود آن سرماخوردگی ناخوشایند که به نظر نمی رسد لرزش داشته باشید مفید باشد.

چای گزنه

چای گزنه

چای برگ تمشک قرمز | ۹ چای ویژه و خوشمزه

برگ تمشک قرمز به دلیل خواص درمانی خود در مورد مسائل گوارشی ، اختلالات مربوط به سیستم تنفسی و کمبود ویتامین شناخته می شود. حتی تصور می شود این چای باعث کاهش ناراحتی در دوره های قاعدگی دردناک یا سنگین می شود ، بنابراین می توانید Midol خود را به لگد بکشید.

 

چای سبز کاما ماتچا

۹ چای ویژه و خوشمزه | چای سبز ماتچا و چای سبز ماتا ماتا مراسمی حاوی اسید آمینه ای به نام L-theanine است که به دلیل توانایی آرامش ذهن شناخته می شود. همچنین ، شاید برایتان جالب باشد که راهبان بودایی برای کمک به آنها در مراقبه به چای ماتچا مراجعه می کردند. آمینو اسیدهای چای (در ترکیب با کافئین آن) در صورت نیاز به حفظ آرامش هوشیاری برای مدت زمان طولانی ، آن را به گزینه ای عالی تبدیل می کند.

ماتچا

ماتچا

چای اولانگ | ۹ چای ویژه و خوشمزه

این نوشیدنی عالی دیگری است که نوبت به وضوح ذهنی می رسد. به شما اجازه می دهد در بالای بازی خود باشید. چای اولانگ همچنین به پیشگیری از پوسیدگی دندان کمک می کند. برای درمان دیابت ، چاقی ، کلسترول بالا و حتی بیماری های پوستی مانند اگزما استفاده می شود.

واضح است که بسیاری از مزایای سلامتی برای نوشیدن چای وجود دارد. پس برای چی منتظری؟ امروز یک گلدان دم کنید و یک فنجان برای بهبود رفاه بالا ببرید. زیرا این چیزی است که همه ما می توانیم از آن بنوشیم.

پیشنهاد کافیته به شما خوانندگان عزیز وبلاگ فروشگاه اینترنتی کافیته خرید محصولات زیر می باشد:

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.