دانستی ها

۸ نکته ای که فقط دوستداران قهوه می فهمند!

دوستداران قهوه

اگر شما هم از دوستداران قهوه هستید بخوانید!

وقتی بزرگ شدم، هرگز فکر نمی کردم بتوانم به یکی از دوستداران قهوه تبدیل شوم. من فقط نمی توانستم مواد را معده کنم مگر اینکه به نوعی خامه مصنوعی و مقدار زیادی قند اضافه کنم. هنگامی که من کمی پیر شدم، قهوه به سرعت به یکی از موارد مورد علاقه من تبدیل شد. ابتدا روزی یک فنجان می نوشیدم ، سپس به دو رسیدم و اکنون حدود سه و نیم در جایی معلق مانده ام.

اما به اندازه کافی در مورد من! شما به این مقاله رسیده اید که امیدوارید یک لیست خنده آور در مورد همه سختی ها و شادی های مربوط به یک قهوه دوست داشته باشید. واقعاً یکی از ما بودن چگونه است؟ نشانه های دوستداران قهوه را در این نوشته از کافیته بخوانید!

 

پیشنهاد نویسنده: قهوه کاسنی، قهوه و متابولیسم، همه چیز درمورد قهوه، تاثیرات قهوه بر دندان

 

۱. به عنوان یکی از دوستداران قهوه شما همه مارک های نیمه و نیم خوب را می شناسید.

هیچ چیز کاملاً شبیه مخلوط کردن یک دم کرده خوب با مارک بد نصف و نیمه نیست. اگر تاکنون مجبور شده اید شخص دیگری را به بازار بفرستید تا خامه لبنی مورد علاقه خود را تهیه کند ، همیشه دقیقاً همان نوع مورد نظر خود را برای او تعیین می کنید. پیش از این همه ما مجبور به استفاده از چیزهای تجاری آن فروشگاه شده ایم … دیگر هرگز! من می دانم که بعضی از مردم فکر می کنند دوستداران واقعی قهوه هیچ لبنیاتی در جاوا نمی گذارند ، اما من به هر یک از آنها می گویم. یک فنجان خوب قهوه سیاه و یک فنجان خوب قهوه سیاه مخلوط با نصف و نیمه هر دو می توانند عالی باشند ، هر کدام نقاط قوت فردی خود را دارند!

کافئین و سردرد

کافئین و سردرد

۲. در موارد اضطراری همیشه ایبوپروفن اضافی در دست دارید.

“اضطراری” البته هر زمان که بیش از ۸ ساعت بدون قهوه باشید. وقتی این اتفاق می افتد ، آنچه به عنوان “سردرد قهوه” شناخته می شود ، به دست می آید که می تواند تند و زننده باشد ، و اگر یک بار آن را تجربه کنید ، سخت است که آن را برای بقیه روز از بین ببرید ، حتی زمانی که یک فنجان بسیار مورد نیاز را مصرف می کنید.

 

۳. شما زمان زیادی را در راهرو دانه های قهوه فروشگاه مواد غذایی خود صرف می کنید.

از خود می پرسید: “هوم” ، آیا رست فرانسوی یا کباب ایتالیایی دریافت می کنم؟ یا شاید کباب صبحانه با نور متوسط؟ حدس بزنید من فقط یک عدد لوبیای کم مانده در ظرف را می گیرم ، این به معنای محبوب بودن آن است! ” دروغ نگو ، همه ما آنجا بوده ایم. فایده همه تجزیه و تحلیل بیش از حد دانه های قهوه این است که در نهایت با بهترین برشته های موجود در بقالی محلی مان آشنا می شویم. این مهم است ، زیرا در نهایت بیشتر دوستداران قهوه مورد علاقه خود را دارند ، بعضی از آنها کباب سبک تر را ترجیح می دهند در حالی که دیگران از انواع تیره تر هستند.

 

۴. وقتی قهوه را در خانه یکی از دوستان یا اعضای خانواده خود به شما پیشنهاد می دهند همیشه مشکوک هستید.

بگذریم ، اکثر مردم قهوه را دوست ندارند. آنها آن را می نوشند تا در طول روز بیدار بمانند. بنابراین ، گرچه ممکن است با قهوه آب دار یا کهنه کاملاً خوب باشد ، شما اینگونه نیستید (مگر اینکه یکی از سردردهای قهوه مخوف را داشته باشید ، در این صورت اوقات ناامیدانه خواستار اقدامات ناامیدانه ای هستند). این طور نیست که دوستداران قهوه بیش از حد پرمدعا باشند ، فقط این است که ما عادت داریم طعم / قدرت / دمای قهوه را در فنجان خود سفارشی کنیم!

 

۵. به عنوان یکی از دوستداران قهوه عملا از تأثیر کافئین در امان هستید.

دوستداران قهوه تا حد زیادی قهوه می نوشند زیرا ما طعم یک فنجان بسیار عالی را دوست داریم. کافئین فقط یک افزایش اضافی است! مسئله این است که ما آنقدر اعتیاد داریم که کافئین هیچ کاری برای ما نمی کند ، مگر اینکه واقعاً دیوانه شویم (من خودم چیز خیلی عجیبی را احساس نمی کنم مگر اینکه یک لاته با بیش از سه عکس اسپرسو سفارش دهم). در نتیجه خواهید فهمید که عاشقان قهوه می توانند در هر ساعت از روز از نوشیدنی مورد علاقه خود لذت ببرند. اگرچه به احتمال باورنکردنی می بینید که صبح ها از لیوان منتخب خود جرعه می کشند ، اما اگر دوباره قبل از خواب دوباره آنها را در آن دیدید ، حداقل تعجب نکنید.

 

۶. شما یک لیوان مورد علاقه دارید.

بزرگ یا کوچک ، بلند یا پهن ، سنگین یا سبک ، همه ما یک لیوان داریم که بارها و بارها از آن استفاده می کنیم ، معمولاً تا زمانی که آنقدر فرسوده شود که طرح آن کمرنگ شود ، یا تا زمانی که به طور تصادفی آن را بشکنیم (آنجا بوده ایم ، انجام داده ایم) . اگر یک علاقه مند واقعی به قهوه هستید ، دو لیوان لیوان دارید ، یکی برای زمانی که مقدار کمی قهوه می خواهید ، و دیگری برای زمانی که به تقویت بیشتری نیاز دارید. هر زمان که می دانم کارهای زیادی برای انجام دادن دارم یا یک روز بزرگ در انتظارم است ، لیوان بزرگ غول خود را انتخاب می کنم. این طرح نه تنها عالی است ، بلکه تقریباً سه برابر قهوه متناسب است!

 

۷. شما یک برنامه حمام دارید که حول قهوه می چرخد.

به بیان بهتر ، قهوه راهی برای “سرعت بخشیدن به سرعت” در سیستم های داخلی بدن شما دارد. بنابراین ، اغلب اوقات ، دوستداران قهوه یا حتی به طور کلی افراد قهوه خور ، سفرهای روزانه خود را به حمام هر زمان که جاوا می نوشند برنامه ریزی می کنند. شما می دانید ، اگر چیزی در مورد قهوه تغییر می کرد ، این واقعیت است که باعث می شود شما مجبور شوید خیلی دفع کنید. من مطمئن هستم که حتی پرشورترین طرفداران قهوه نیز در مورد آن با من موافق هستند!

اثرات قهوه بر وزن | قهوه چگونه بر وزن تاثیر می‌گذارد؟!

اثرات قهوه بر وزن | قهوه چگونه بر وزن تاثیر می‌گذارد؟!

۸. شما استاد بزرگ قهوه آسیاب و پرس فرانسه هستید.

برخی از آنها در خرد کردن سبزیجات تبحر دارند ، برخی دیگر در پخت و پز تخم مرغ مهارت دارند. شما ، دوست من ، می دانید که چطور می توان آسیاب قهوه را درست کار کرد. به حدی که می توانید هر بار دانه های خود را کاملا قوام خرد کنید. یکی از علائم تجاری دوستداران قهوه این است که آنها قهوه لوبیای کامل خود را آسیاب می کنند و با استفاده از پرس فرانسه آن را دم می کنند.

برای تهیه یک فنجان خوب قهوه با استفاده از آن روش کمی آزمایش و خطا لازم است. زیرا مقدار زیادی به جزئیات کوچکتر بستگی دارد. در واقع. یک آسیاب خوب می تواند تفاوت بین یک فنجان متوسط ​​و یک فنجان را که جوراب شما را از دست می دهد. لحظه ای که مایع سیاه مخملی درون لیوان شما به زبان شما لمس کند ، ایجاد کند. اگر شما هرگز به یک فنجان قهوه درخشان نیاز دارید ، برای کمک به عاشق قهوه ساکن خود مراجعه کنید. من تضمین می کنم که آنها قادر خواهند بود چیزی را خارج از این دنیا برای شما بسازند!

 

سخن پایانی

عاشق قهوه بودن مطمئناً اوج و فرودهایی دارد. هیچ چیز کاملاً شبیه انتخاب حبوبات مورد علاقه خود در فروشگاه مواد غذایی ، خرد کردن آنها ، و دم کشیدن آنها برای تهیه یک فنجان عالی قهوه نیست. مطمئناً موارد منفی نیز وجود دارد. مانند مصونیت از کافئین (بعضی اوقات واقعاً می خواهید آن را بیدار کند) و سردرد معروف قهوه. اما مسلماً. اگر ارزش آن را نداشت. ما این همه دردسر را نخواهیم دید تا آنچه هستیم هستیم! کسی برای یک فنجان آماده است؟

پیشنهاد کافیته به شما خوانندگان عزیز وبلاگ فروشگاه اینترنتی کافیته خرید محصولات زیر می باشد:

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.