دانستی ها

۷۵٪ آمریکایی ها هر روز بیش از حد مجاز قهوه مصرف می کنند!

حد مجاز قهوه

جوامع و حد مجاز قهوه!

در حالی که عطر و طعم کامل و غنی قهوه به روح شما می رسد و عطر در سوراخ های بینی شما می رود، لذتی که با نوشیدن نوشیدنی قهوه ای مایل به قرمز بدست می آورید به راحتی توصیف نمی شود مخصوصا اگر از حد مجاز قهوه خبر نداشته باشید. یک یا دو فنجان نمی تواند برای گذراندن آن آرامش های روز کافی باشد و بوی تکان دهنده ، پررنگ و بوی جذاب آن مدت ها بعد از زمانی که احتمالاً در دفتر نشسته اید، ادامه خواهد داشت.

قهوه

قهوه

می توانید بی خیال حد مجاز قهوه شوید!

۷۵٪ از کل آمریکایی ها هر روز قهوه می نوشند. بله – ما هر روز ۴۰۰ میلیون فنجان از این نوشیدنی جادویی داریم. به گفته دانش ، مصرف زیاد قهوه در بدن می تواند مضر باشد ، با این حال هیچ کس میزان مصرف یک فرد را پیگیری نمی کند.
فقط اگر می توانید بر مصرف منظم قهوه خود نظارت کرده و بدن خود را پس انداز کنید ، این نکته را در نظر بگیرید که در اینجا Ozmo Java + را معرفی می کنیم.

 

عادت نوشیدنی خود را بهبود ببخشید و بدن خود را ۲۴/۷ هیدراته نگه دارید

مفهوم طراحی این فنجان ۱۶ اونسی به همان زیبایی که جذاب است. از آنجا که ویژگی گرمایش داخلی نوشیدنی شما را در دمای ۴۵ درجه سانتیگراد گرم نگه می دارد ، برنامه Ozmo قهوه ای را که می نوشید ردیابی می کند. همه چیز از طریق برنامه تلفن همراه (iOS و Android) به دستگاه همگام سازی شما ارسال می شود. به عنوان یک گام فاصله با Ozmo Active قبلی ، این مورد دیگر به اتصال بلوتوث برای ارسال داده به تلفن شما نیاز ندارد. این برنامه به شما می گوید ، از جمله مقدار مصرف شده ، دمای باقیمانده و اهداف مصرفی شما ، می خواهید بدانید.

قهوه نیترو و بافت ضخیم تر

قهوه نیترو و بافت ضخیم تر

علاوه بر این. هشدارهای منظمی دریافت خواهید کرد که پیشرفت و زمان نوشیدن را به شما یادآوری می کند. اساساً ، Ozmo Java + نه تنها قهوه شما را برای مدت طولانی گرم نگه می دارد. بلکه ضمن متعادل کردن عادات منظم نوشیدن ، هیدراتاسیون را نیز دنبال می کند.

 

 حد مجاز قهوه | هرگز اجازه ندهید با این بطری هوشمند خود را بیش از حد مصرف کنید و کم آبی کنید

تاکنون Ozmo Java + ستایش ها و نظرات مثبت زیادی را جمع آوری کرده است. گفته شده است که به افراد کمک می کند عادت به نوشیدن خود را تغییر دهند. میزان مصرف قهوه را کاهش دهند. دستان خود را روی این بطری شگفت انگیز هوشمند بگذارید. هرگز اجازه ندهید از کمبود آب بدن خود جلوگیری کنید و بیش از حد غرق شوید.

پیشنهاد کافیته به شما خوانندگان عزیز وبلاگ فروشگاه اینترنتی کافیته خرید محصولات زیر می باشد:

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *