دانستی ها

۲۰ مزیت شگفت انگیز قهوه برای سلامتی! – قسمت اول

مزیت شگفت انگیز قهوه! از قهوه چه می دانید؟

شاید این را ندانید اما من فارغ از مزیت شگفت انگیز قهوه کمی معتاد به قهوه هستم (و این موضوع را سبک می کند). بنابراین، من به معنای واقعی کلمه از فرصتی برای نوشتن مقاله ای پیرامون همه چیزهای عالی که قهوه می تواند برای سلامتی شما انجام دهد، پریدم.

 

پژوهش ها پیرامون مزیت شگفت انگیز قهوه

به نظر می رسد هر روز یا تقریباً گزارشی جدید درباره اخبار اعطای برخی از داروهای جادویی جدید به قهوه وجود دارد و بنابراین پیگیری همه آنها کمی دشوار است. بنابراین ، من می خواهم یک دسته از مهمترین آنها را در این لیست بیان کنم. به این ترتیب ، شما می توانید این پیوند را ذخیره کرده و هر زمان که به آن احتیاج داشته باشید ، به راحتی به لیستی از فواید قهوه دسترسی پیدا می کنید! (مخصوصاً در مواقعی که مجبورید افراد را متقاعد کنید که قبل از ظهر روی سومین فنجان قهوه خود کاملاً منطقی باشید) باید مفید باشد /

قبل از شروع ، تمام تصورات منفی قبلی را که نسبت به دانه قهوه دارید ، کنار بگذارید. به من اعتماد کن ، رشد شما یا مواردی از این دست را کاهش نخواهد داد. اگر چیزی وجود داشته باشد ، آرزو می کنید که زودتر قهوه بنوشید!

 

برای شروع ، قهوه عالی است زیرا …

 

۱. می تواند خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را کاهش دهد.

ممکن است تصور کنید که قهوه بیش از آنکه به قلب شما کمک کند به آن آسیب می رساند ، به ویژه اینکه وقتی در مصرف کافئین زیاد می کنید قلب شما کمی سریعتر می تپد. واقعیت این است که نوشیدن سه تا پنج فنجان قهوه در روز احتمال ابتلا به بیماری قلبی را کاهش می دهد.

و حتی اگر بیش از پنج فنجان در روز بنوشید ، احتمال حمله قلبی بیشتر از کسانی نیست که به هیچ وجه قهوه مصرف نمی کنند.

قهوه

قهوه

۲. سلول های مغز شما را تقویت می کند.

به عنوان یک ماده محرک ، قهوه مغز شما را قادر می سازد بیش از حد معمول دوپامین و آدرنالین تولید کند.

این می تواند چندین اثر مثبت داشته باشد ، مانند بهبود حافظه و زمان واکنش. در دانشگاه ، به یاد می آورم که از آزمون صبح متنفر بودم … تا اینکه قبل از رفتن به کلاس شروع کردم به فنجان کشیدن قهوه. در حالی که تحت تأثیر کافئین قرار داشتم ، اما نمرات آزمایش من به طور قابل ملاحظه ای بهبود یافت. این فلفل را در مرحله شما برای ادامه کار قرار می دهد.

 

۳. اثرات کمبود خواب را نفی می کند.

این مورد ممکن است واضح به نظر برسد ، اما ممکن است از تأثیر قهوه در یک فرد خواب آلود متعجب شوید. در واقع ، آنقدر م effectiveثر است که صرف بوی دانه های قهوه کافی است تا باعث تقویت انرژی جزئی بیشتر افراد شود.

 

۴. سالها به زندگی شما می افزاید.

برخی از عوارض جانبی مستند در مصرف قهوه وجود دارد که باعث می شود بسیاری از افراد آن را امتحان نکنند. این موارد می تواند شامل موارد زیر باشد: “ناخوشایند” گرفته تا سردردهایی که متخصصان قهوه در هنگام عدم رفع کافئین به بدن مبتلا می شوند.

گفته می شود. تحقیقات خارج از هاروارد نشان داده است که کسانی که کافئین می مانند می توانند عمر طولانی تری نسبت به افرادی که از آن خودداری می کنند داشته باشند. این مطالعه همچنین نتیجه گرفت که عوارض جانبی مخرب مصرف مکرر قهوه در طولانی مدت اثرات بی نتیجه ای بر بدن دارد. پس جرعه جور کنید.

 

۵- احتمال سکته مغزی را کاهش می دهد.

مشابه بیماری قلبی ، مشخص شده است که مصرف دو تا شش فنجان قهوه در روز خطر سکته مغزی را کاهش می دهد. شما چیزی برای از دست دادن ندارید!

مغز

مغز

۶. باعث می شود سریعتر بدوید.

به زبان ساده ، نوشیدن قهوه قبل از تمرین به ماهیچه ها این امکان را می دهد که چربی شما را بهتر به سوخت تبدیل کنند. به این معنی که انرژی بیشتری خواهید داشت. من شخصاً متوجه شده ام که حدود یک ساعت قبل از شروع برنامه تمرینی قهوه می نوشم ، می توانم حدود یک مایل بیشتر از حد معمول بدوم.

۷. به شما در چربی سوزی کمک می کند.

بپذیریم که: تابستان است. بنابراین همه ما می خواهیم در لباس شنا ظاهر خوبی داشته باشیم. چه راهی بهتر از این که یک پوند پوند ریخته شود؟ قهوه می تواند به شما کمک کند تا به اهداف کاهش وزن خود برسید. همانطور که در مطالعه ای مشاهده شد که عصاره قهوه سبز عامل مهمی در کمک به چندین فرد آزمایش “قبل از چاقی” به وزن طبیعی است.

 

۸- خطر ابتلا به دیابت نوع II را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

با افزایش مصرف محصولات شیرین طی سالیان گذشته. تعداد موارد دیابت سر به فلک کشیده است. خوشبختانه ممکن است بتوانید با نوشیدن چند فنجان قهوه شیرین نشده در روز از خود محافظت کنید.

در واقع ، مطالعات نشان داده است که مصرف قهوه خطر ابتلا به دیابت نوع II را بسیار کاهش می دهد. به ازای هر فنجان قهوه در روز که افراد آزمایش کننده مصرف می کنند. محققان دریافتند که احتمال ابتلا به دیابت ۷ درصد کاهش می یابد. (اگر در حال حاضر قهوه خود را زیاد شیرین می کنید ، کافی است هر روز فقط با مقدار کمی قند شروع کنید و به سمت پایین حرکت کنید).

 

۹. ذهن شما را در برابر بیماری هایی مانند آلزایمر و پارکینسون تقویت می کند.

گرچه قهوه مطمئناً فواید ذهنی کوتاه مدت دارد. اما ممکن است در طولانی مدت نیز برای مغز شما عالی باشد.

در واقع ، ثابت شده است که مصرف مکرر قهوه خطر ابتلا به بیماری های تحلیل برنده مغز مانند آلزایمر ، زوال عقل و پارکینسون را کاهش می دهد.

بنابراین اگر از خود می پرسید که چرا مادربزرگ بزرگ شما همچنان تیز مانند تیز است. از او بپرسید که آیا او یک قهوه خور است؟

 

۱۰. می تواند جایگزین اسکراب روزانه صورت شما شود.

خوب ، بنابراین شاید به طور کامل جایگزین آن نشود. اما دلمه های قهوه در واقع بسیار خوب به عنوان لایه بردار عمل می کنند. با مخلوط کردن قهوه تازه یا دست دوم با روغن نارگیل یا زیتون ، می توانید خمیری درست کنید که مانند اکثر مواد پاک کننده صورت مارک فروشگاه کار می کند. بعد از آن نیز بوی خوبی خواهید گرفت!

پیشنهاد کافیته به شما خوانندگان عزیز وبلاگ فروشگاه اینترنتی کافیته خرید محصولات زیر می باشد:

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.