دانستی ها

۲۰ فایده شگفت انگیز قهوه برای سلامتی! – قسمت دوم

فایده شگفت انگیز قهوه برای سلامتی!

قهوه کیفیت چرت زدن شما را به شدت بهبود می بخشد.

فایده شگفت انگیز قهوه برای سلامتی را در قسمت اول از لحاظ قلبی، عروقی، دیابتی و سطح انرژی بررسی کردیم. به بیان خلاصه آن ، نوشیدن یک فنجان قهوه درست قبل از خواب باعث می شود که بعد از آن احساس انرژی بیشتری داشته باشید در مقایسه با چرت زدن بدون نوشیدن قهوه از قبل.

به نظر می رسد ضد شهودی باشد ، اما به من اعتماد کنید ، کار می کند!

 

فایده شگفت انگیز قهوه برای سلامتی: قهوه می تواند وقت را نگه دارد.

نه تنها می توان از قهوه برای جوان جلوه دادن شما استفاده کرد ، بلکه باعث می شود جوانتر هم باشید. در حقیقت ، دانشمندان کشف کرده اند که مصرف قهوه به بدن شما کمک می کند تا از اثرات معمول پیر شدن مانند کاهش رفلکس ها و بدتر شدن حافظه جلوگیری کند.

قهوه

قهوه

قهوه باعث درخشش موهای شما می شود!

به اندازه کافی جالب است که قهوه می تواند موهای شما را با لایه برداری از تارهای مو ، درخشنده تر به نظر برساند ، و هر نوع محصول ناخوشایند یا قدیمی برای مراقبت از مو را که روی آن چسبیده است ، از بین ببرد. اگر موهای کمرنگی دارید فقط این کار را نکنید … اگر مواظب نباشید قهوه می تواند قفل های شما را لکه دار کند!

 

قهوه با افسردگی مقابله می کند.

قهوه تا حد زیادی مملو از آنتی اکسیدان ها و سایر مواد شیمیایی است (البته مانند کافئین) که تقریباً غیرممکن است هنگام نوشیدن مواد ، خود را تحریک کنید. در واقع ، موسسه ملی بهداشت دریافت که افرادی که روزانه چهار فنجان یا بیشتر می نوشند ۱۰٪ کمتر مبتلا به افسردگی می شوند.

 

فایده شگفت انگیز قهوه برای سلامتی | قهوه کارهای بزرگی برای کبد شما انجام می دهد.

شاید دلیل این امر این است که مردم به شما می گویند هنگام خماری قهوه بنوشید؟ گمانه زنی ها، مشخص شده است که قهوه احتمال ابتلا به سیروز کبدی را تا ۸۰٪ کاهش می دهد. مشخص شد کسانی که روزانه چهار فنجان قهوه یا بیشتر می نوشند بیشترین دفاع را در برابر بیماری کبد دارند.

نه تنها قهوه می تواند با اثرات الکل بر کبد شما مقابله کند ، بلکه مشخص شده است که این ماده خطر ابتلا به سرطان کبد را تا ۴۰٪ کاهش می دهد. ۱۶- می تواند شما را اجتماعی تر کند. هنگامی که افراد در مهمانی ها الکل زیادی می نوشند ، معمولاً این کار را می کنند تا از مهار آنها کاسته شود ، بنابراین در تعاملات اجتماعی بیشتر باز هستند. 

از بیماری چشم جلوگیری می کند.

دانشمندان دریافته اند که نوشیدن قهوه ، به لطف یک آنتی اکسیدان بسیار قدرتمند موجود در قهوه ، باعث کاهش بینایی و ابتلا به بیماری های چشم مانند گلوکوم می شود. بنابراین هویج ها را کنار بگذارید … اگر واقعاً می خواهید از بینایی خود محافظت کنید. به جای آن یک لیوان پر از قهوه را بگیرید! ۱۸- شما را در برابر سرطان پوست محافظت می کند. در حالی که نباید فقط به دلیل نوشیدن قهوه استفاده از ضد آفتاب و یا اقدامات احتیاطی دیگر را متوقف کنید ، می توانید با خیال راحت دیگر مصرف روزانه نوشیدنی کافئین دار مورد علاقه خود خطر ابتلا به ملانوم را کاهش دهید.

باعث می شود درد شما از بین برود.

من استعاره یا چیزی نیستم قهوه به معنای واقعی کلمه برخی از دردهای جسمی شما را تسکین می دهد ، دقیقاً مانند ایبوپروفن یا سایر داروهای ضد درد ، همانطور که در این مطالعه مشاهده شده است. با دیدن سایر مزایای سلامتی نوشیدن قهوه که در بالا ذکر شده است ، تعجب آور نیست که باعث می شود در نتیجه کل بدن شما احساس بهتری داشته باشد.

 

به راحتی هر روز صبح را بهتر می کند.

خوب ، چیزهای بیشتری برای گفتن وجود ندارد. قهوه فقط صبح های شما را بهتر می کند! اکنون می دانید که قهوه دارای یک فواید سلامتی است ، از بهبود عقل شما گرفته تا کاهش خطر ابتلا به تعدادی بیماری مختلف.

آخرین نکته ای که من به آن اشاره خواهم کرد ملموس تر از موارد دیگر است و از تجربه شخصی من ناشی از معتاد بودن به یک قهوه ناشی می شود. فقط چیزی در بیدار شدن.دم کردن یک فنجان خوب قهوه و لذت بردن از طلوع آفتاب وجود دارد. گرچه این احساسی که به من دست می دهد به خودی خود یک مزیت قابل اندازه گیری برای سلامتی نیست. اما چیزی است که باعث می شود روز به روز به لیوان مورد علاقه خود برگردم. و همراه با سایر دلایل ذکر شده در اینجا. به همین دلیل است که من تا امروز همچنان عضوی اختصاصی از کافئین باشگاه هستم! آیا برای شما مهم است که به من بپیوندید؟

حتی پس از نوشیدن قهوه احساس خستگی می کنید؟ شاید شما به اشتباه آن را نوشیده اید.
شما احتمالاً قدرت تقویت انرژی قهوه را تجربه کرده اید – به لطف محتوای کافئین بالای آن. اما همه ما واقعاً نمی دانیم که چگونه قهوه را برای حداکثر تقویت انرژی بنوشیم.

کافه

کافه

نکات نوشیدن قهوه برای بهره بردن از فایده شگفت انگیز قهوه برای سلامتی:
  • قانون شماره ۱ فقط قهوه را در وقت صبح بنوشید.
  • قانون شماره ۲ مقدار مناسب قهوه مصرفی را دریافت کنید تا بدون اینکه در مصرف آن بیش از حد زیاد شوید – یعنی ۱۶ oz.
  • قانون شماره ۳ به دنبال قهوه رست سبک بروید. ممکن است تصور کنید که تفت تیره بیشترین کافئین را دارد. اما واقعیت این است که کباب سبک بیشترین کافئین را دارد و پس از آن کباب متوسط ​​و پس از آن کباب تیره قرار دارد.

پیشنهاد کافیته به شما خوانندگان عزیز وبلاگ فروشگاه اینترنتی کافیته خرید محصولات زیر می باشد:

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.