دانستی ها

قهوه خورها این ۱۴ نکته ای را می فهمند!

قهوه خورها

۱۴ نکته ای که قهوه خورها می فهمند!

قهوه برای قهوه خورها حرفه ی بخشی ضروری از زندگی روزمره آنهاست و فقط برای مصرف کافئین نیست. این مربوط به تجربه فرآیند بو دادن و آزمایش ترکیبات مختلف بو دادن به طعم و بوی واقعی محصول نهایی است.

ممکن است ما را پرمدعا صدا کنید یا بی اعتنا باشید ، اما برای کسانی که می توانند کابوس را بدون قهوه در دسترس تعریف کنند ، در اینجا لیستی از مواردی است که فقط یک نوشیدنی قهوه درک می کند.

  • ما قهوه قبل از زمین خریداری نمی کنیم.
  • وقتی قهوه می نوشم ، دانه های خودم را خرد می کنم.
  • دوستداران واقعی قهوه قهوه از قبل آسیاب شده خریداری نمی کنند.
  • قهوه

    قهوه

چرا؟

محرمانه بودن قهوه چهار دلیل را برای عدم خرید قهوه از قبل تهیه شده ذکر می کند – آلودگی ، اکسیژن ، رطوبت و کاهش دی اکسید کربن. می توانید اطلاعات بیشتری راجع به آن در سایت آنها بخوانید ، اما اساساً دانه های قهوه دارای ترکیبات طعم دهنده و معطرهای فرار هستند که با له شدن دانه ها از بین می روند. این بدان معناست که هرچه مدت زمان نشستن زمین بیشتر شود ، طعم آن کسل کننده می شود تا اینکه در آخر بیات می شود و طعم آن مانند لجنی را می گیرد که مدت زیادی در کار در دیگ قهوه نشسته است.

قهوه خورها اهمیت یک آسیاب خوب را درک می کنید

اندازه آسیاب قهوه برای دم کردن

درست نیست که درست قبل از تهیه یک فنجان قهوه ، دانه ها را آسیاب کنید. شما اهمیت هر دو سایز و یکنواختی را برای اطمینان از استخراج های سازگار و قابل پیش بینی درک می کنید.

بهترین قسمت بیدار شدن از خواب

بوی قهوه

در فنجان شما Folgers نیست ، اما بوی یک دسته تازه قهوه درست می شود. بوها می توانند احساسات و احساسات خوب بیداری را تحریک کنند و همچنین سلیقه های آینده را نشان دهند.

شما می دانید این چیست

سیستم سیفون قهوه

ممکن است شما آن را به عنوان یک جای خالی ، قهوه دم کرده در وکیوم ، آبجو سیفون ، قهوه خلا سیفون بدانید … هرچه که باشد ، می دانید که چیست.

شما این قهوه را در نظر نمی گیرید

frappuccino متفاوت از استارباکس

من هیچ چیز مخالف استارباکس و قهوه آنها نیستم ، اما آیا شما فقط وقتی با کسی هستید نفرت ندارید و آنها به شما می گویند که آنها فقط برای یک فنجان قهوه می میرند و سپس یک فراپوچینو سفارش می دهند. گرچه ممکن است تجسم خوشمزه باشد ، همه ما حقیقت را می دانیم … یک فراپوچینو قهوه نیست. این یک میلک شیک با مقداری کافئین است!

ارزیابی کامل زندگی را انجام دهید

در حالی که ما در آن هستیم … شما همچنین تصور نمی کنید که Decaf قهوه باشد
قهوه دکاف مانند آب پرتقال بدون پرتقال است
به امید ترک اعتیاد به کافئین؟ حدس بزنید ، حتی قهوه بدون کافئین حداقل با مقدار کمی کافئین همراه است.

 

همچنین به دلیل حلال های سمی که در فرآیند نوشیدن کافئین استفاده می شود ، سالم نیست.

دکاف را نباید قهوه در نظر گرفت و همچنین نباید وجود داشته باشد. ما درک می کنیم که گرفتن یک عکس کامل از اسپرسو نوعی هنر است

اسپرسو

شات اسپرسو کامل ممکن است ذائقه شخصی باشد اما ویژگی های خاصی وجود دارد که یک شات اسپرسو باید عالی باشد. وقتی نوبت اسپرسو می رسد ، می دانید همه چیز در مورد Crema است

اسپرسو

اسپرسو کرما

آن مایع طلایی و کف دار که هنگام استخراج اسپرسو از بدن خارج می شود ، کرم است و نشان دهنده خوبی است در مورد طراوت لوبیا ، میزان کامل استخراج آن و یکنواختی استخراج. ضخامت و اثر مرمر آن نیز همان چیزی است که برای هنر لاته امکان پذیر است.

کرم Latte Art

اگر اهل ایالات متحده باشید در اسپرسو هیچ ‘X’ وجود ندارد

مطمئناً ، دیکشنری انگلیسی آکسفورد expresso را به عنوان یک نوع معمولاً لیست می کند ، اما اگر اهل آمریکا هستید ، این نادرست است.

هیچ چیز خیلی زیادی برای شما وجود ندارد
هیچ چیز به عنوان قهوه قوی وجود ندارد
آن دسته از ما که قهوه را دوست داریم می دانیم که چیزی در حد فنجان قهوه ، نوشیدن فنجان بیش از حد یا مصرف کافئین بیش از حد در بدن وجود ندارد.

آن هدفی را که همیشه می خواستید دریافت کنید
برای شروع به دریافت آنچه می خواهید ، یک راهنمای رایگان Lifehack بگیرید!

به هدف من برسید!

شما معنای افسردگی در مقابل یک فنجان خوب قهوه را نمی دانید

افسردگی قهوه

مطالعات نشان می دهد نوشیدن یک فنجان قهوه می تواند خطر افسردگی را کاهش دهد. البته ، مطالعاتی نیز وجود دارد که نشان می دهد نوشیدن زیاد قهوه در واقع می تواند افسردگی را افزایش دهد ، اما ما در این مورد قصدی نداریم. تنها زمانی که از قهوه صحبت می کنیم ، افسرده می شویم وقتی یک فنجان بد از ما پذیرایی می شود.

شیر و شکر برای قهوه خورها اختیاری است

شیر اگر یک لاته می خواهید و ممکن است برای افزایش عطر و طعم یک فنجان متوسط ​​قهوه ، نوشیدن شکر را بخورید ، یک ضرورت است اما شما همچنین می دانید که چگونه از قهوه سیاه خود لذت ببرید تا بتوانید از پروفیل های طبیعی طعم و شیرینی آن لذت ببرید. مال خود

هرگز به قهوه نه نمی گویید

شما هرگز به شخصی که از شما می خواهد یک فنجان قهوه بگیرید ، نه می گویید. در حقیقت ، اگر دوستی می خواهد شما را از مخفی کاری و پاتوق بیرون بیاورد ، تنها کاری که باید انجام دهند پیشنهاد خرما قهوه است. اگر در واقع کارهایی دارید که باید انجام شود و چندین درخواست در طول روز دریافت کنید تا بتوانید تقریباً یک فنجان کلمه کلیدی را بدست آورید ، ممکن است به جایی برسد که واقعاً به یک دردسر نزدیک شود.

قهوه بد بهتر از نداشتن قهوه است

حتی قهوه بد هم بهتر از نداشتن قهوه است

دمنوش بابونه تشریفات کیسه ای (۱۴ عددی)

پیشنهاد کافیته به شما خوانندگان عزیز وبلاگ فروشگاه اینترنتی کافیته خرید محصولات زیر می باشد:

ٰ

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *