دانستی ها

۱۴ نشانه مهم برای ننوشیدن آب! | قسمت دوم

ننوشیدن آب

ننوشیدن آب

 

پیشنهاد نویسنده: چای برای استرس

 

۹. گرسنگی را تجربه می کنید | ننوشیدن آب

هنگامی که کمبود آب دارید ، بدن شما ممکن است فکر کند که به مقداری غذا احتیاج دارد. این اتفاق در طول روز رخ می دهد ، و یک شب هنگام هوس کردن آن میان وعده نیمه شب. با این حال ، خوردن غذا کار بیشتری برای بدن شما ایجاد می کند ، در حالی که نوشیدن آب باعث تصفیه و اندام شما می شود و سوخت مورد نیاز بدن را برای گذر از سایر فرآیندهای بدن تأمین می کند.

آب

آب

۱۰. مشکلات گوارشی را تجربه می کنید

ننوشیدن آب | ما قبلاً در مورد مخاط دهان و گلو صحبت کردیم و اینکه چگونه هیدراته ماندن باعث عملکرد صحیح غشا می شود. این امر در کل سیستم گوارش نیز صدق می کند. بدون آبرسانی مناسب ، میزان و قدرت مخاط معده کمتر می شود و به اسید معده اجازه می دهد تا آسیب جدی به داخل بدن شما وارد کند. این منجر به مواردی می شود که معمولاً از آن به عنوان سوزش معده و سوi هاضمه یاد می کنیم.

 

۱۱. یبوست را تجربه می کنید

همانطور که گفتیم ، هیدراته ماندن به روان سازی سیستم هضم کمک می کند. در طی فرآیند کم آبی ، روده بزرگ از آبی که در مرحله بعدی فرآیند هضم توسط روده ها استفاده می شد ، استفاده می کند. بدون جزئیات زیاد ، به شما اجازه می دهم دریابید که کمبود روغن در روده منجر به چه چیزی می شود.

یبوست

یبوست

۱۲. کاهش ادرار را تجربه می کنید | ننوشیدن آب

باور کنید یا نه ، اگر ۴-۷ بار در روز به سرویس بهداشتی سفر نمی کنید ، احتمالاً به اندازه کافی آب نمی نوشید. و وقتی شماره ۱ را می روید ، باید رنگ آن زرد روشن یا شفاف باشد. اگر زرد تیره تر باشد ، بدن به شما می گوید که فاقد آبرسانی مناسب است. در موارد شدید ، کمبود آب بدن می تواند منجر به عفونت دستگاه ادراری شود ، در این صورت باید بلافاصله با پزشک مشورت کنید.

 

۱۳. پیری زودرس را تجربه می کنید

ننوشیدن آب | مقدار آب بدن ما با افزایش سن به طور طبیعی کاهش می یابد. بدیهی است که این بدان معناست که هرچه پیرتر می شویم ، باید آگاهانه مصرف آب خود را افزایش دهیم. در حالی که پیری زودرس در خارج بیشتر مشهود است ، اما خسارتی که به درون ما وارد می کند در نهایت با گذشت زمان احساس می شود. برای کاهش خطر خام ماندن بدن ، مهم است که در طول زندگی خود به نوشیدن آب ادامه دهید.

 

۱۴. شما این را می خوانید و تا اینجا رسیده اید | ننوشیدن آب

من تمام وقت آب می نوشم. تقریباً همیشه یک لیوان یا بطری آب کنارم دارم ، خواه در حال کار باشم ، در حال تمرین باشم ، یا جلوی تلویزیون بیرون بروم. اگر روی این مقاله کلیک کنید ، احتمال اینکه با خود فکر کنید “هوم ، فکر نمی کنم آب کافی بنوشم” است. بنابراین اگر فکر نمی کنید ، همین حالا یک لیوان بریزید! البته در این کار زیاده روی نکنید ، اما اگر مقدار پیشنهادی را دریافت نمی کنید (که بیشتر از آن چیزی است که فکر می کنید) ، نوشیدن بیشتر ضرری ندارد. حالا اگر مرا ببخشید ، همه این تایپها باعث تشنگی من شده است.

پیشنهاد کافیته به شما خوانندگان عزیز وبلاگ فروشگاه اینترنتی کافیته خرید محصولات زیر می باشد:

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.