آموزش ها, دانستی ها, دستور تهیه

۱۰ روش موثر برای داشتن انرژی بیشتر با کافئین کمتر

انرژی بیشتر با کافئین کمتر!

همه ما قهوه زیادی در صبح می‌خواهیم اما آیا واقعا قهوه بیشتر می خواهیم یا انرژی بیشتر و اگر انرژی بیشتر با کافئین کمتر مقدور بود باز هم قهوه زیادی می‌خواستیم؟

آیا واقعاً قهوه بیشتری می خواهید یا فقط انرژی بیشتری می خواهید؟ باور کنید یا نکنید ، کافئین مترادف انرژی نیست. روش های زیادی وجود دارد که می توانید با کافئین کم یا بدون انرژی بدن انرژی بگیرید. از کافئین باید به صورت استراتژیک استفاده شود – هیچ چیز استراتژیکی در مورد نوشیدن یک قابلمه قهوه هر روز وجود ندارد. من اونجا بودم. من به عنوان یک معتاد در حال بهبودی کافئین ، می دانم که وقتی به نظر می رسد که کافئین کمتر کار می کند ، انرژی بیشتر و بیشتر می خواهد چگونه است.

قهوه

قهوه

در این نوشته از کافیته ۱۰ روش برای دریافت انرژی بیشتر با کافئین کمتر وجود دارد:

برای انرژی بیشتر با کافئین کمتر حرکت کنید!

اگر خسته هستید ، ممکن است خواب بیشتر جوابگوی شما نباشد. ورزش ممکن است جواب دهد. تحقیقات جدید نشان می دهد که ورزش می تواند به مبارزه با خستگی کمک کند. پاتریک او کانر ، مدیر مشترک آزمایشگاه روانشناسی ورزشی دانشگاه جورجیا ، می گوید:

“بسیاری از اوقات که افراد خسته هستند ، آخرین کاری که می خواهند انجام دهند ورزش است ، اما اگر از نظر جسمی بی تحرک و خسته باشید ، کمی بیشتر فعال بودن به شما کمک می کند.انرژی بیشتر با کافئین کمتر”

حتی فقط افزودن یک دقیقه تمرین به برنامه صبحانه می تواند سطح انرژی شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. اگر می خواهید کمی کافئین داشته باشید ، کمی قبل از تمرین مقدار کمی مصرف کنید. این ورزش به “فعال کردن” کافئین کمک می کند و حتی انرژی بیشتری به شما می دهد.

 

برای انرژی بیشتر با کافئین کمتر دوز خود را پایین بیاورید

هرچه کافئین کمتری مصرف کنید ، برای شما موثرتر است. احتمال دارد ، شما در طول سالهای گذشته کاملاً به کافئین تحمل کرده اید. سعی کنید مصرف کافئین خود را به صفر برسانید و سپس چند هفته صبر کنید تا دوباره آن را بخورید. شگفت زده خواهید شد که کمترین مقدار کافئین در یکنواختی تحمل آن تا چه اندازه موثرتر است.

فقط مطمئن شوید که آن را به آرامی به زندگی خود اضافه می کنید وگرنه در همان جایی که شروع کرده اید به پایان خواهید رسید. یک مطالعه نشان داد که اگر دوباره به همان مقدار قبل برگردید و تحمل کافئین را داشته باشید ، فقط در مدت ۱-۴ روز می تواند به همان میزان قبل از وقفه کافئین برگردد.

 

برای انرژی بیشتر با کافئین کمتر حالت خود را تغییر دهید

آیا کافئین شما به شکل قهوه ، اسپرسو ، نوشیدنی های انرژی زا یا چیز دیگری وجود دارد؟ شما ممکن است به دنبال هر چیزی که بیشترین کافئین را دارد بروید و به همین دلیل است که شما با یک مشکل انرژی روبرو هستید. به عنوان مثال ، چای سبز حدود ۱/۴ کافئین یک فنجان قهوه دارد. بعد از وقفه کافئین فوق الذکر ، تعجب خواهید کرد که چای سبز چقدر برای انرژی کار می کند. چند روش جدید برای کافئین پیدا کنید – به معنای واقعی کلمه هزاران گزینه وجود دارد.

 

گیاهی بنوشید

اسموتی های سبز ، پودرهای سبز و چای های سبز تنها تعدادی از سبزیجات مورد نیاز زندگی شما هستند. خوردن و / یا نوشیدن سبزیجات برگ دار بیشتر در مواد غذایی و اسموتی ها میزان انرژی شما را به طور جدی افزایش می دهد. بسیاری از افراد متوجه می شوند که اسموتی های سبز بهتر از یک فنجان قهوه عمل می کنند و لازم نیست نگران ایجاد تحمل باشید. برخی از مردم در واقع از مزایای اسموتی های سبز سوال می کنند ، اما اگر آنها را امتحان کنید ، می دانید که چقدر موثر هستند در مورد اسموتی های سبز اختلاف نظر وجود دارد ، اما واقعاً به محتوای قند برمی گردد. ماده اصلی در اسموتی سبزیجات باید سبزها باشد ، نه میوه های شیرین و آب میوه ها.

گیاهی

گیاهی

بیشتر بخوابید، بهتر بخوابید

ممکن است خواب کافی داشته باشید ، اما آیا خواب خوبی دارید؟ کیفیت خواب شما به اندازه مقدار آن مهم است و ممکن است در صورت کیفیت بهتر در ساعات کمتری عملکرد خوبی داشته باشید. در اینجا چند نکته برای بهبود خواب وجود دارد:

  • از مصرف کافئین ، الکل و وعده های غذایی سنگین قبل از خواب خودداری کنید
  • روی یک تشک با کیفیت بالا و یک بالش خوب سرمایه گذاری کنید
  • دما را مطابق میل خود تنظیم کنید (معمولاً ۶۵-۷۰ درجه فارنهایت)
  • قبل از خواب از “نور آبی” دستگاه های الکترونیکی خودداری کنید
  • ورزش کنید – ورزش بیشتر منجر به خواب بهتر می شود
  • همچنین باید سعی کنید در چرخه های خواب بخوابید. چرخه های خواب ۹۰ دقیقه است ، بنابراین خواب ۶ ، ۷/۵ یا ۹ ساعته به طور کلی از ۵ ، ۸ یا ۱۰ ساعت خوابیدن موثرتر است. یکی از راه های حدس زدن از چرخه های خواب تهیه ساعت زنگ دار چرخه خواب برای تلفن هوشمند شما است.

برای انرژی بیشتر با کافئین کمتر ابتدا آب بنوشید!

قبل از قهوه آب بنوشید!

صبح یک فنجان قهوه مشکلی ندارد ، اما ابتدا آب بنوشید. اگر یک لیتر آب کامل بنوشید ، ممکن است حتی نیازی به قهوه نداشته باشید. بدن ما بعد از اینکه تمام شب بدون مایعات می رویم کم آب می شود. این فقط برای وقت صبح نیست. نوشیدن آب در طول روز به شما کمک می کند تا رطوبت خود را حفظ کنید ، که منجر به افزایش و افزایش سطح انرژی می شود. برخلاف تصور عمومی ، مقدار کافی کافئین در بدن شما کم آبی ایجاد نمی کند و آبی که اکثر قهوه شما را تشکیل می دهد می تواند در مصرف آب روزانه شما حساب شود ، اما فقط قسمت کمی از آن را تشکیل می دهد ، بنابراین این آب را مرتباً حلوا کنید.

 

از غذا برای سوخت استفاده کنید

رژیم غذایی خود را تمیز و پر از میوه و سبزیجات نگه دارید. این به شما کمک می کند تا سطح انرژی خود را در طول روز حفظ کنید ، حتی بدون تماس با کافئین. من غذا را دوست دارم و مطمئن هستم که شما هم این کار را می کنید ، اما لازم نیست هر وعده غذایی یک جشن باشد. وقتی می خواهید یک شام خوب بخورید ، وقت بگذارید و روی آن تمرکز کنید ، اما برای هر وعده غذایی دیگر ، شما فقط به بدن خود سوخت می دهید. وعده های غذایی اوقات فراغت و وعده های غذایی خود را از هم جدا کنید. به عنوان مثال ، ممکن است هر شب یک شام آرام با خانواده خود بخواهید ، اما برای صبحانه و ناهار ، فقط مخزن را پر می کنید ، بنابراین غذایی بخورید که انرژی مورد نیاز شما را تأمین کند. فکر کنید: سبزیجات ، میوه ها ، گوشت بدون چربی ، آجیل و غلات کامل گاه به گاه.

 

از کافئین طبیعی استفاده کنید!

وقتی کافئین مصرف می کنید ، منابع طبیعی بیشتری مانند گوارانا را امتحان کنید. گوارانا گیاهی است که حاوی کافئین طبیعی است. عصاره دانه قهوه و عصاره چای سبز چند روش دیگر برای کافئین زایی طبیعی است. مطمئناً. تا حدی کافئین کافئین است. اما منابع طبیعی به شما کمک می کنند قندهای مصنوعی. مواد نگهدارنده و مواد شیمیایی موجود در بسیاری از نوشیدنی ها و قرص ها را از بین ببرید.

 

انرژی بیشتر با کافئین کمتر | سخن پایانی

فقط به یاد داشته باشید ، شما به کافئین احتیاج ندارید. و اگر فکر می کنید این کار را انجام می دهید. احتمالاً معتاد شده اید. به هر حال خیلی خوب کار نمی کند. روش های زیادی برای افزایش انرژی بدون کافئین وجود دارد. حتی روش های بیشتری برای استفاده استراتژیک از کافئین به نفع شما وجود دارد. برای کافئین کار نکنید. کافئین را برای شما مناسب سازد.

پیشنهاد کافیته به شما خوانندگان عزیز وبلاگ فروشگاه اینترنتی کافیته خرید محصولات زیر می باشد:

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.