آموزش ها, دمنوش

پاکسازی عمومی بدن

سم های زیادی در بدن وجود دارد و باعث تهدید سلامتی ما می‌شود. این سم ها از خون جذب کبد و سپس کلیه ها می‌شوند و بدن با مکانیسم های مختلف این سموم را دفع می کند به این فرآیند پاکسازی می گویند. سم های بدن یا منشا فلزات سنگین دارند که بر اثر آلودگی هوا، دخانیات و آلودگی های صنعتی در بدن ایجاد می شوند یا سمومی هستند که بر اثر تجزیه مواد غذایی و داروها در بدن ایجاد می شوند.

سم زدایی و شناخت علایم و نشانه ها باعث اولویت قرار گرفتن پاکسازی عمومی بدن شده است. انباشته شدن مواد سمی، مواد شیمیایی و ذرات موجود در آلاینده ها باعث تاثیر منفی در بدن بخصوص سیستم ایمنی می شود که اگر پاکسازی بدن صورت نگیرد باعث آسیب به مغز و استخوان و ایجاد بیماری خواهد شد.

وقتی بدن انسان آلوده باشد نمی‌تواند فعالیتش را به نحو احسن انجام دهد و در نتیجه در بدن بستری برای بروز انواع بیماری‌ها مانند مشکلات گوارشی، سردرد و بیماری مفاصل و مشکلات فراوان روحی و روانی و… مهیا خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی کافیته 

 

مواردی که باعث ورود سم به بدن می شود عبارتند از:

استعمال دخانیات

تنفس هوای آلوده

مصرف داروها

فشارهای روحی

آفت کش ها

افزودنی های مواد غذایی کنسروی

امواج مغناظیسی تلفن همراه

تغذیه نامناسب روزانه

با شناخت علایم و نشانه متوجه اشباع شدن بدن از مواد سمی می شویم و نیاز بدن به پاکسازی عمومی بدن اهمیت ویژه پیدا خواهد کرد. از نشانه های نیاز بدن به پاکسازی می توان ورم دست و پا، پف کردن زیر چشم، احساس خستگی، یبوست، لکه  و تیرگی پوست، تعرق زیاد، افزایش وزن، بوی بد دهان و ریزش مو اشاره کرد. با شناخت این نشانه ها ضمن رعایت الگوی تغذیه باید دارو درمانی یا پاکسازی عمومی بدن انجام پذیرد. پس هدف از پاکسازی بدن، رفع نا آرامی و اختلال های بدن است.

فروشگاه اینترنتی کافیته ارائه دهنده برترین محصولات گیاهی با برند عالیان در ایران میباشد

ارسال کلیه محصولات به سراسر کشور

مصرف میوه، نوشیدن آب و ورزش کردن از روش های موثر سم زدایی از بدن می باشد. مصرف انواع مواد غذایی حاوی فیبر بالا، نوشیدن روزانه چای سبز، نوشیدن حداقل هشت لیوان آب در روز، ورود اکسیژن به بدن با تنفس‌های عمیق در هوای پاک، ورزش و فعالیت فیزیکی، مصرف مواد غذایی حاوی ویتامین C، مصرف سیر و سبزیجات، خوردن میوه‌های قرمز رنگ حاوی آنتوسیانین ها در روند سم زدایی بدن بسیار مفید و موثر هستند.

بهترین و موثرترین روش پاکسازی عمومی بدن استفاده از گیاهان دارویی می باشد که باید ضمن رعایت الگوی تغدیه انجام پذیرد. فراموش نکنید با پاکسازی عمومی بدن بیشتر مشکلات شما حل خواهد شد و پیش نیاز درمان اکثر بیماری ها همین پاکسازی است.

پک پاکسازی عمومی بدن شرکت داروسازی پرنیان بهترین پیشنهاد ما برای سلامتی شماست. پک پاکسازی عمومی بدن با برند عالیان پلاس براحتی قابل تهیه و استفاده می باشد.

این پک را میتوانید از طریق فروشگاه اینترنتی کافیته تهیه نماید

پک پاکسازی عمومی بدن عالیان پلاس حاوی عصاره سیکوریا و آرتیشو جهت تصفیه خون و همچنین پاکسازی کبد و دمنوش های پیماز و کریا جهت برطرف کردن مشکلات گوارشی و از بین بردن عفونت های تنفسی می باشد.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.